Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Стовпи Землі
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця
Англійська мова
Порно-Франко

Новини


Жидобандерівці приховують страшну таємницю: за Трампом і за Путіним стоять одні й ті ж хлопці - жидо-масони

29.12.2017

Українські націоналісти, які прагнуть збудувати Велику Соборну Бандерівську Державу і очистити території від москалів, не врахували певні особливості західної "демократії" та особливості дружби з "цивілізованим" Заходом.

І хоча кажуть, коли бандерівець народився то жид заплакав, однак схоже цей анекдот вже давно не актуальний. Не ті тепер жиди і не ті тепер бандерівці.

А хто кого намахав під час так званого ЄВРО-Майдану розповідає економіст Віктор Суслов. Прочитайте й зробіть свої висновки.
Жидобандерівці приховують страшну таємницю: за Трампом і за Путіним стоять одні й ті ж хлопці - жидо-масони 29.12.2017
 
«Світ цинічний. І, якщо і Америка, і Росія в результаті війни в Сирії отримали нові багатомільярдні замовлення на свою зброю, то Кієву краще враховувати ці та багато інших не дуже файних реалій сучасної політики. І не тра гратися в  романтичні західний і східний вибори.

Тому що ці ігри - з вогнем.

Українцям потрібно робити те ж, що робили в свій час і роблять всі провідні країни: make money - робити гроші на всьому, на чому тільки можливо, на всіх чотирьох сторонах світах. І іншого шляху, щоб поліпшити життя народу і стати  сильною державою - не існує!

Тим більше що проросійський чи прозахідний вибір - міф, нав'язаний українцям, щоб вивести Кієв з орбіти впливу Москви. Реально Україна знаходиться в чотирикутнику провідних світових держав і союзів, в економічному і військовому відношенні: Москви, Вашингтона, Брюсселя і Пекіна.

Ми - лише одна з фішок на їхньому столі, яку можуть виграти, можуть програти, можуть скинути і забути. А можуть і витягнути з рукава в потрібний момент.

Польща торгується з США за 2 мільярди доларів різниці в ціні за ракети "Петріот". Англія і ЄС торгуються за компенсацію Лондона в 40 мільярдів ЄВРО за вихід з ЄС.

Але ... коли Янукович отримав кредити від Москви і Пекіна і посилив переговорну позицію Києва в діалозі з ЄС, яку можна було спробувати реалізувати в десятки, якщо не в сотні мільярдів доларів, і заявив, що збирається поторгуватися з ЄС про ціну вступу України. .. українці зажадали від нього вступати в Євросоюз .... на умовах Євросоюзу.

Це у нас називалося встати з колін :).

Що не кажи, американці, які навязують нам наші прозахідні українські гасла - не тільки хитрі і сильні, але і веселі і гуморні люди! :).

Це при тому, що екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, бачачи що намітився розворот Кієва на Схід, і пам'ятаючи умови, на яких Польща заходила в ЄС, говорив про можливу суму в 20 мільярдів доларів технічної допомоги Кієву від ЄС.

І мова йшла про компенсації, а не про кредити.

Польща отримала від Заходу набагато більше.

Греція взагалі примудрилася собі 400 млрд. доларів кредитів від Брюсселя наплакати.

Пізніше ми отримаємо меншу суму, ніж та, про яку говорив Кваснєвський, у вигляді кредитів Заходу, які ми назвемо допомогою.

Коли Україні пропонували мільярди доларів за створення газотранспортного консорціуму Москви, Києва і Брюсселя, в якому ми залишалися одним з його власників, нам здавалося, що це обман. А сьогодні, як повідомляють ЗМІ, Україна віддає свою газотранспортну систему в управління даром.

Вибачте, але змушений повторити - даром.

Як бачимо, деякі начебто і правильні політичні орієнтири: Захід - це добре, а Схід - це погано - в одному і в другому випадку позбавляють українців грошей.

Яким же чином ми збираємося стати багатими, без торгу там, де торгуються всі? І не беручи гроші, мільярди незайвим для країни доларів, які ми потім під відсотки позичаємо у Заходу за те, що потім ми самі ж віддаємо даром?

Як з'явився в Україні МВФ?

Він з'явився після того, як Росія відкрила Україні 15 млрд. кредитну лінію. До цього Азаров  кредитів МВФ взагалі не отримував. Але віддавав те, що отримували Ющенко і Тимошенко, у яких кредит МВФ був. І Януковичем були підписані багатомільярдні угоди з Китаєм. Називалася сума в 40 мільярдів доларів. І 6 мільярдів доларів з Пекіна в Україну вже зайшли.

Зайшли 3 мільярди доларів з Росії ... Україна реально вповзала в орбіту впливу Пекіна і Москви, і могла, на відміну від Євроасоціації, нікого ні про що не благаючи на колінах отримати багато.

Але не тут-то було! Люди добрі, подивіться, что в Країні коїться!

Негідники міліціонери б'ють наших дітей!

Термінова мобілізація! Всі на Майдан!

Ясна річ, що Майдан відбувся якраз під час візиту Януковича до Китаю. І нас всіх в той час запевняли, що Брюссель і Вашингтон дадуть Україні більше. До сих пір чекаємо.

- Ми вимагаємо, щоб Янукович повернувся з Китаю в Україну! - заявила тоді надія України Арсеній Яценюк, якого, як свого часу і Ющенко, багато необачно вважали економістом і фінансистом, здатним витягнути Україну з її проблем.

Але обидвоє вони круто обісралися.

Прийшовши до влади, вони несподівано тупо лише помножили кількість проблем України, посиливши і довівши до досконалості традиційний організаційний і політичний бардак, корупцію і зраду інтересів України її політиками.

Сумно і те, що Пекін і Москва виявилися не настільки слабкі, як ми припускали. І вони, на жаль, не дуже схожі на тих, що охоче прощають і забувають недружні по відношенню до них кроки. Зараз вони згадають про Україну навряд чи.
Жидобандерівці приховують страшну таємницю: за Трампом і за Путіним стоять одні й ті ж хлопці - жидо-масони 29.12.2017
У Росії немає для цього сил. А Китай не стане через нас сваритися зі своїм найбільш  західним ринком.

Але при вдалому збігу обставин, український Майдан Брюсселю і Вашингтону Пекін і Москва ще пригадають, на мій погляд. Це не ті країни і народи, яких можна переконати нескінченно каятися, хоч взялися за таке промивання мізків російських і китайців, відразу видно, майстри розмовного, історичного і будь-якого іншого жанру. :).

І це значить, що лихоманити влада в Кієві, може ще довго, як роблять це зараз наші друзі-вороги, намагаючись розхитати і розвалити Україну.

Але, як кажуть в Галичині, менше з тим.

Ми знаходимося під видимим впливом двох сил: Заходу і Росії. І тихо діє Китай. І деякі інші впливові країни і сили.

Не зважати на хоча б одну з них, будь-яку, хоч Захід, хоч Схід - згубно для країни і її народу.

Українці можуть і зобов'язані, якщо тільки нам потрібно своя розвинена і процвітаюча держава, навчитися використовувати ці сили для розвитку країни, а не для її руйнування, як це, на жаль, відбувається зараз.

Нам потрібно думати не про вибори, а про себе. Вектори або, навпаки, багатовекторність або інша нісенітниця якраз і придумані для того, щоб забити нам голови, щоб ми не вміли і забували вважати свої українські гроші, які у нас відводять з-під носа.

В результаті нашої романтичності і неуважності на державному рівні (це при нашій-то особистої хитрості) сьогодні в кожній українській хаті і біля нього товари, які вироблені в Китаї, який вже сьогодні друга-перша економіка світу.

І, якщо так все піде і далі, Китай стане однозначно першою державою світу. Плюс військова міць Росії в разі їх альянсу, який зовсім не обов'язковий. Але можливий.

Ось і прикиньте, хто і що буде правити світом в майбутньому.

У будь-якому випадку при такому розкладі Америці доведеться поступитися частиною свого сьогоднішнього лідерства, хоча цей неминучий, на мій погляд, процес і буде пов'язаний з багатьма труднощами і проблемами в світі.

Не виключений і зовсім несподіваний варіант. Два найпотужніших військових держави в світі: Росія і США - стають союзниками. І хто тепер попре проти нас?

Думаю, що ніхто. І їх спільне слово в разі такого неймовірного сьогодні альянсу ще довгий час буде залишатися для інших країн остаточним. У тому числі і для Китаю, який сильно залежимо від Заходу економічно. Тим більше, що, схоже, що за Трампом і Путіним стоять одні й ті ж дуже неслабкі хлопці.

А тепер поставимо перед нашою сяючою від злиття двох місяців: Україна і Європи - нахабною української мордою дзеркало і уважно подивимося в нього. Чи побачимо ми в ньому розуміння цих можливих в світі тенденцій?

Думаю що ні!

А що ми побачимо?

Ми побачимо в ньому сьогодні вже печерний, 19-го століття український націоналізм, для якого не існує такої країни, як Китай. У 19-му столітті Китай був ще колонією Англії і Японії. А у Росії немає ядерної зброї. І Захід в нашому розумінні завжди буде пакостити і воювати з Росією. Ось що ми побачимо в дзеркалі.

Ось ми і обіцяємо всьому світу перемогти Росію, не маючи ядерної зброї. І не помічаємо такий все більш впливовою, але мовчазною країни, як Китай.

І не треба нас дурити!

У нас всьо чотко!

До речі, стати складальної майстерні світу могла б і повинна була Україна. А не Китай.

У нас є для цього всі: кваліфіковані робітничі кадри, коротке транспортне плече до 500-мільйонному ринку Європи, ще недавно ми клепали свої телевізори, автобуси, автонавантажувачі і багато іншого.

Порівняно близько від нас ще один ємний ринок - Китай, та й взагалі Азія.

Ми були вхожі на ринок Росії та країн СНД, де нас не забули. А це ще 200-300 мільйонів споживачів ... Сумарно навколо нас ринки ємністю в 2-3 мільярди людей. Це практично половина планети.

І українці хочуть, можуть і вміють працювати.

Але ми - надто розумна, сміхотлива і кмітлива нація.

Стабільність Януковича нас смішить. І ми дивимося на неї зверхньо.

Але саме її врахував світовий капітал в Китаї.

І плювати, що там правлять комуністи.

Гроші люблять тишу.

І їм все одно, хто і як її забезпечить.

Навіть, якщо ними виявляться ті, хто розстріляв агентів впливу Заходу в Китаї на площі Тяньаньмень з танкових кулеметів.

Парадоксальним чином подібне криваве наругу над західними цінностями світової капітал влаштовує незрівнянно більше, ніж однозначно прозахідна, але постійно вирує революціями Україна. Ось так, любі друзі. Смійся, паяц, над розбитою Країна! Але є і хороші новини. Розстріляти з танкових кулеметів в чомусь і правих по-своєму, але на круг - однозначно дурних і продажних революціонерів, що при Януковичі, що при Порошенко, у нас виявляється нікому. Тому що ми - цивілізована Європа! А це Ви не хухри-мухри ».

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 4+2=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.