Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Стовпи Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Небесна твердь
Небо голубе тому, що над нами... вода
Коран стверджує, що Земля - плоска
Як Місяць управляє менструацією жінок
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця
10 причин чому нам брешуть про кулясту форму Землі
Біблія повідомляє, що Земля має... чотири кути

Новини


Вивчити польську мову галичанам складно тому, що вона... подібна до української

23.8.2017

Вивчити польську мову на перший погляд легко, але на практиці - складно. Головна проблема в тому, що польська мова близька до української, і тому пересічний учень чи учениця не будуть вивчати більшу половину слів та граматичних конструкції. Їм здається, що вони й так зможуть говорити. Насправді цього не стається. Тому учні щонайбільше - то тільки розуміють по-польськи, і сподіваються, що приїхавши до Польщі зможуть там говорити. Але й цього звісно не стається з цілого ряду причин.

Крім того, всі школи чи курси польської мови в Галичині організовані за системою "польська мова для поляків". Натомість ніхто не викладає за системою "польська мова для іноземців", яка передбачає вивчення базової лексики та граматики "з нуля".

Тільки в Мнемонічній Школі викладають польську мову для іноземців, тому ви зможете ПРАВИЛЬНО розмовляти польською мовою вже починаючи від другого !!! заняття. Для цього існують спеціальні мнемонічні техніки та учбові матеріали, які допоможуть швидко освоювати лексику і одразу говорити польською мовою.

The First Mnemonic School


 098-220-79-48 & 050-373-02-36

stanislau-if@ukr.net

Вивчити польську мову галичанам складно тому, що вона... подібна до української 23.8.2017

ЗАПИТАННЯ - ВІДПОВІДІ

Чому саме мнемонічний метод ?

Мнемонічний метод дає можливість запам'ятовувати на ЗАВЖДИ (а не до наступного заняття)  30-50 слів за урок. Крім того, вивчені слова одразу включаємо в розмовну практику за допомогою системи катренів і починаємо говорити вже на 2-му уроці.

Звичайні курси навчають академічним методом, який розрахований на 5 років навчання в університеті, перевагу надають граматичним вправам для складання письмових тестів, слова вивчаються побічно, в пасивну пам'ять.

Скільки осіб у навчальній групі?

Мнемонічна школа практикує навчання один на один з викладачем. Хоча може бути й маленька група (2-3 особи), якщо родина чи друзі, які хочуть вчитися разом. Така практика дозволяє учням краще переймати навики від учителя.

Чи можна вивчати польську мову з програм, яких багато в інтернеті та ютюбі?

Можна, але так само як вчитися плавати чи їхати за кермом. Ви можете переглядати день і ніч навчальні програми, але навряд чи ви попливете. Так само і з мовою. Безпосередній контакт з вчителем надає те, що ніколи не візьмете з програми, яка публікується для тисяч глядачів чи слухачів. Крім того, тільки вчитель зможе індивідуально підправити  ті помилки, які притаманні вам особисто. Адже кожна людина має свої власні труднощі у вивченні мов.

- А в чому ж полягає секрет мнемонічного навчання?


Запишіться на навчання до МНЕМОНІЧНОЇ ШКОЛИ і дізнаєтеся. Ви ж напевне здогадуєтеся, що справжні поліглоти явно не у  вітчизняних школах досконало вивчають іноземні мови. При чому не тільки такі  "дитячі" мови як от англійська чи італійська, але навіть турецьку, арабську...

- Як таке може, щоб за 10-12 днів вивчити іноземну мову, коли у школі 10 років учать і нічого не знають, навіть в університетах, а ви навчите за такий короткий час?
 
В школі та вузі вчать іноземну мову на виконання тої чи іншої державної програми для здачі державних екзаменів, заліків чи тестів. Школа не ставить завдання навчити вас говорити англійською мовою чи будь-якою іншою іноземною мовою - інакше ви б навчилися говорити іноземною мовою після закінчення школи, так само як ви навчилися писати, читати та рахувати.


- Як часто треба займатися у школі - кожен день ? Чи можна брати уроки один раз в тиждень?
 
- Відвідувати курс 6 днів на тиждень немає потреби, але МОЖНА, коли треба терміново їхати за кордон. Можна вчитися через день, через два, або ж через три дні.

Найкраще, для тих хто має час, вчитися ДВІЧІ на ТИЖДЕНЬ.

 
- Я вже закінчував різні курси, і потім все забував через два-три місяці. У Вас є продовження курсів, вищі рівні, ще вищі і так далі ?
 
Після нашого курсу ви на завжди будете мати у своєму активному мовному запасі 1000 НАЙБІЛЬШ ВЖИВАНИХ слів та мовних конструкцій для спілкування іноземною мовою. Після навчання за методикою Мнемонічної Школи ви їх НІКОЛИ НЕ ЗАБУДЕТЕ !!! Це майже не можливо, за включенням травми голови чи хвороби головного мозку.

Принагідно зауважимо, що 1000 слів вистачає людині для того, щоб вільно спілкуватися, писати та читати іноземною мовою БЕЗ СЛОВНИКА.

Якщо ви захочете дивитися фільми та телевізійні передачі іноземною мовою, ви зможете пройти у нас додатково спеціальний курс з цією метою і розширити свій запас слів до 2 500.

Якщо ви захочете викладати у школі чи вузі на іноземній мові, вам треба вивчити і мати в активному запасі 5 000 слів. Для цього наш курс передбачає додаткові інтерактивні навчання, учасниками яких часто стають викладачі вищих навчальних закладів, що викладають іноземним студентам.
 

- Якщо я вже вивчав у школі польську мову - то може мені треба менше уроків ?

Не має значення ваш рівень шкільних знань англійської чи будь-якої іншої мови. Все, чого ви навчилися в школі чи у вузі, й вам згодиться для даного курсу - це тільки знання ЛАТИНСЬКИХ ЛІТЕР (A B C D і так далі). І все. Мнемонічна Школи - це щось зовсім інше ніж ви коли-небудь стрічали.

Тому ви можете сміливо починати вчитися з повного нуля. Якщо у вас і є певні знання - то це як правило вибіркові знання, в чому ви легко переконаєтеся, відвідавши нашу школу.


- Чи можна приводити з собою дітей дошкільного віку у вашу школу  ?
 
Тренінговий зал має обладнаний ігровий куточок для дітей дошкільного віку. Якщо ваша дитина вміє терпеливо САМОСТІЙНО гратися та при цьому не буде відволікати Вас від навчання - можна брати з собою дітей.

 
- Чи треба платити всі гроші наперед за весь курс ?

Ні, не обов'язково. Можна платити ОКРЕМО ЗА КОЖНЕ ЗАНЯТТЯ. Це також перевага наших курсів, оскільки всі інші курси вимагають одразу ваші гроші наперед. Нам не потрібна така схема, оскільки у нас не було ще випадку, щоб хтось покинув курси, хіба тільки припинив навчання через хворобу але відрядження.

Але й це навіть не перешкода, оскільки ТІЛЬКИ НАШІ МЕТОДИ дають можливість вчитися у ліжку, чи навіть у дорозі. Тому нам не потрібно ЗАСТАВИ від учнів – ми і так знаємо: хто прийшов на перше заняття - гарантовано прийде й на друге, третє й так далі. Тільки нагла смерть може відлучити учня від навчання у Мнемонічній Школі.
 

- А якщо мені мови зовсім не даються - це не моє - то що тоді ???

Це твердження хибне. Це стереотип, який вам нав'язали у школі чи вузі, причому навмисно, щоб виправдати своє невміння навчати. Якщо ви не глухо-німий і проживаєте в місті Івано-Франківську - то ви вже вивчили як мінімум дві мови: Українську і Російську.

Єдина перешкода для вашого навчання на нашому курсі - це ваша ЛІНЬ !!!

А проблема тільки в одному – ви не знаєте технік та методик вивчення іноземної мови. Якщо вас не навчили плавати (не показали вам техніки дихання та рівноваги на воді) – то ви потонете. Так само й з вивченням іноземної мови: ви ніколи не говоритимете і не розумітимете іноземну мову, якщо не освоїте спеціальні техніки, які даються у нас на курсі.


- Якщо я відвідаю тільки три ваші заняття і вивчу вашу методику - то мені вже не треба буде більше платити вам гроші - я сам зможу далі вчитися. Яка вам тоді користь ?
 
Наша місія навчити вас іноземної мови. На жаль, ані за два,  ані за три заняття ви не зможете цього зробити - вам доведеться пройти весь курс.

Очевидно, що ми розраховуємо, що будуть такі люди як ви і захочуть перервати курс, тому ми організували його таким цікавим чином, що ви не захочете його покидати до останнього заняття. Окремі учасники нашої Школи настільки подружилися та звикли, що навіть створили свій клуб.

- Чи ви продаєте матеріали для навчання ?

На відміну від інших курсів ми не пропонуємо вам купити у нас підручник, чи диск. Спеціальні учбові матеріали надаються  кожного уроку.


- Чому всі курси - дорогі, часом по 2-3 тисячі грн , а ще книжки, DVD, а у вас так дешево ?

Ми не працюємо на власників, посередників чи рекламістів, які продають курси. Але якщо ви хочете заплатити більше - приведіть своїх друзів, родичів: вам буде цікавіше, а їм приємно. Заплатіть за них ! Зробіть їм подарунок !

Ви також можете допомогти в навчанні на нашому курсі  напів-сиротам, інвалідам. Заплатіть за них !


- Все це читаю - звучить фантастично ! не можу навіть повірити, що це реально ...

Не треба вірити. Треба прийти та переконатися. Особливо, якщо ви живете або працюєте в Івано-Франківську. До нас приїжджають люди з сусідніх областей, зі Львова, з Тернопіля, з Чернівців, у нас вчаться по скайпу з Лондона та Нью-Йорка наші заробітчани.

Для них володіння іноземною мовою стало реальністю навіть не зважаючи на відстань. Що заважає вам прийти, заплатити за один урок і ОДРАЗУ ПЕРЕКОНАТИСЯ В ЕФЕКТИВНОСТІ !!!

The First Mnemonic School


 098-220-79-48 & 050-373-02-36

stanislau-if@ukr.net


Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 8+2=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
Британський професор Девід Солсбер попередив українців про страшну епідемію кору ще влітку 2016 року
Астрономи помітили, що сузір'я не помінялися за тисячі років, незважаючи на те, що Земля та всі планети перебувають в постійному русі
Благодійний Християнський Фонд Солідарності проводить збір вживаного одягу, взуття, книжок, іграшок для багатодітних сімей
Путін погрожує Заходу не атомною зброєю, а розголошенням інформації, яка потрясе світ
Путін шантажує країни НАТО і погрожує перерізати інтернет кабелі, які... прокладені по морському дні
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Про жидобандерівців краще й не скажеш...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.