Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Стовпи Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Небесна твердь
Небо голубе тому, що над нами... вода
Коран стверджує, що Земля - плоска
Як Місяць управляє менструацією жінок
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця
10 причин чому нам брешуть про кулясту форму Землі
Біблія повідомляє, що Земля має... чотири кути

Новини


Студенти Прикарпатського Університету успішно пройшли практику на базі Благодійного Християнського Фонду "Солідарність"

16.6.2016

Студенти соціально-педагогічного факультету Прикарпатського Університету кожного семестру проходять навчальну практику в організаціях, які здійснюють соціальну роботу. Студенти самі вибирають організацію, в якій бажають навчатися. Останнім часом все більше й більше з них обирають для проходження практики Благодійний Християнський Фонд «Солідарність».


Студенти Прикарпатського Університету успішно пройшли  практику на базі Благодійного Християнського Фонду "Солідарність" 16.6.2016
Благодійний Християнський Фонд «Солідарність» здійснює профілактику негативних суспільних явищ – алкоголізму, куріння, наркоманії, абортів, торгівлі людьми. Але суть згаданої діяльності полягає у виконанні затверджених навчальних та тренінгових програм згідно Меморандуму Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі при Верховній Раді України. Працівники Фонду проводять лекції, семінари, заняття для учнів, студентів, представників громадських, релігійних та благодійних організацій. Крім того, лекції ведуться також безпосередньо в навчальних закладах міста.

Фонд «Солідарність» також надає навчальні ресурсні матеріали для шкіл та навчальних закладів (відео, книги, брошури),  також проводить навчання для вчителів із залученням провідних фахівців для підвищення рівня обізнаності викладацького складу та для запровадження нових форм у проведенні профілактичних заходів.


Студенти Прикарпатського Університету успішно пройшли  практику на базі Благодійного Християнського Фонду "Солідарність" 16.6.2016
Фонд проводить заходи для з потребуючих дітей з багатодітних сімей, які перебувають під опікою Фонду: лялькові вистави, самодіяльні виступи, гуртки, тощо, присвячені найбільшим релігійним та державним святам. Більшість таких заходів супроводжуються видачею благодійних цільових подарункових наборів, наданих спонсорами. 

У приміщенні Фонду обладнано соляну кімнату для проведення оздоровчих психотерапевтичних заходів для дітей та дорослих.

На базі Фонду діє програма «Банк одягу», що передбачає збір вживаного одягу, взуття, іграшок серед мешканців міста. За 2015 рік було надано допомогу одягом, взуттям та іншими вживаними речами більше ніж 400 сімей, а також закладам: інтернатам та виправним колоніям.

Фондом створено духовний ансамбль з поміж людей пенсійного віку, які виконують хорові твори (Псалми) українською мовою. Кожної неділі в приміщенні Фонду проходять репетиції хору, хор дає благодійні концентри в церквах, під час про та відпустів у святих місцях і збирає благодійні пожертви для допомоги дітям-інвалідам.

Фонд має розміщено понад 30 скриньок в торгових закладах міста. Зібрані кошти волонтери фонду укладають на рахунок фонду і кошти направляються для закупки продуктів харчування для дітей з багатодітних сімей, а також для потребуючих сімей, які направляються офіційними запитами підрозділів соціального захисту Івано-Франківської міської ради та Івано-Франківської ОДА.
Студенти Прикарпатського Університету успішно пройшли  практику на базі Благодійного Християнського Фонду "Солідарність" 16.6.2016
 


раніше на цю тему:


Студенти кафедри соціальної педагогіки Прикарпатського Університету, що проходять практику на базі Благодійного християнського Фонду "Солідарність", провели благодійну акцію пісенний конкурс карооке з метою зустріти Святого Миколая та допомогти йому придбати подарунок для маленької дівчинки з особливими потребами.

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 4+5=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
Британський професор Девід Солсбер попередив українців про страшну епідемію кору ще влітку 2016 року
Астрономи помітили, що сузір'я не помінялися за тисячі років, незважаючи на те, що Земля та всі планети перебувають в постійному русі
Благодійний Християнський Фонд Солідарності проводить збір вживаного одягу, взуття, книжок, іграшок для багатодітних сімей
Путін погрожує Заходу не атомною зброєю, а розголошенням інформації, яка потрясе світ
Путін шантажує країни НАТО і погрожує перерізати інтернет кабелі, які... прокладені по морському дні
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Про жидобандерівців краще й не скажеш...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.