Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
«Дівчата зі Львова» для поляків — це комедія
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Ворогові не побажаю поїхати на заробітки
Відкриття року
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Земля наша куля, але не така як нас учать
Сонце зупинялося вже не раз
Стовпи Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Небесна твердь
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Небо голубе тому, що над нами... вода

Новини


Чорнобильський батальйон звинувачує Івано-Франківську ОДА в геноциді і починає пікет "білого дому"

1.9.2015
Традиційні збори воїнів Івано-Франківського протипожежного батальйону (в/ч 6033) одноголосно ухвалили 27 серпня 2015 року рішення про участь в безстроковій загальноукраїнській акції протесту під гаслом «Зупинити геноцид чорнобильців» із залученням до її висвітлення електронних та наявних в області засобів масової інформації.

Безстрокову акцію розпочнемо  03 вересня о десятій годині ранку перед приміщенням облдержадміністрації, в 29-ту річницю повернення нашого підрозділу в Івано-Франківськ після успішного завершення чорнобильської місії.  

Воїни Івано-франківського протипожежного батальйону (в/ч 6033), сформованого із воїнів запасу усіх міст і районів області  14 липня 1986 року на принципах воєнного часу для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС , зазнають впродовж останніх  18 років неправомірних утисків та дискримінації. Брутальну неправдиву  інформацію про нас  запустили  колишні керівники обласного пожежного управління. Саме з їх подачі 158 наших побратимів було позбавлено обласною тимчасовою комісією у 1997-1998 роках  статусу ліквідатора другої категорії,набутого по життєво за  чинним тоді  радянським та українським законодавством. 26 із них взагалі полишили статусу,а решті видали  фальшиві посвідчення із зазначенням періоду  участі в ліквідації смертоносної  термоядерної катастрофи світового масштабу у 1988-1990  роках. 

Ще у  2009 році Міністерство соціальної політики України офіційним листом  підтвердило нашу  участь в ЛНА з 18 липня по 03 вересня 1986 року  у складі 25-ої бригади  хімзахисту Міністерства оборони СРСР.  Даний документ ми надали керівництву області та Департаменту соціальної політики ,який  був успішно  проігнорований. Знеболені  хворобами,ми змушені через суди,різноманітні урядові та правозахисні установи  відвойовувати  забрані права на статус  та пільгові пенсії по віку. Виключно через суди домагаємося призначення та перерахунку  пенсій по втраті годувальників,долаючи іноді  усі три судові  інстанції. 

Ще у квітні цього року ми надали конкретні пропозиції  керівництву ОДА  щодо шляхів виходу із  надуманого  дискримінаційного  підходу  до  вирішення наших проблем. Та  залишилися не почутими. Ми не діждалися навіть звичних попередніх відписок. Для честі ваших попередників (регіоналів) мусимо нагадати,що  за їх підтримки ми змогли повернути статус ліквідатора  другої категорії  94  побратимам.

В пам’ять  70-ти  наших померлих побратимів заявляємо,що і надалі будемо опікатися їхніми родинами,докладемо більших зусиль для захисту кожного  воїна,кожної вдови,кожної дитини Чорнобиля.

Оголошуючи   вольові наміри своєї  безпосередньої  участі в боротьбі за права усіх ліквідаторів України,ми  вимагаємо:

1.Винесення на обговорення  обласної сесії  болючих проблем тих,хто жертовно  приборкував термоядерне багаття,захищаючи  здоров’я і життя  мешканців як України,так і Європи.

2.Засудити відповідним  офіційним листом  керівництва області на адресу Президента, Прем’єра та Верховної Ради України  практику грубого  урядового втручання  у правове поле Закону України «Про статус і соціальний захист громадян,які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»,яке  призводить  до нашого  невпинного збіднення та  вимирання. 

3.З метою очищення  чорнобильських рядів від прилипал запропонувати  Уряду України невідкладно,хоча б до 30-тої річниці Чорнобильської трагедії, виконати норму статті 16 Чорнобильського Закону « Організація єдиного державного обліку осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

4.Запропонувати Уряду України визнати державним боргом виплати за рішеннями судів за період до 2014 року для ліквідаторів першої та другої категорії, а з цьогорічного Дня ліквідатора почати виплату за рішеннями судів,датованих 2015 роком.

5.Обласній комісії з визначення чорнобильського статусу поновити його на підставі запису у військових квитках та довідки військової частини  про  оплату праці за роботу в зоні відчуження наступним воїнам батальйону: Лапківу  Степану Івановичу (Болехів), Тимківу Дмитру Івановичу ( Коломия),Колосу Петру Івановичу (Калуський район) та Костюку Богдану Івановичу (Тлумач). 

При подальшому ігноруванні наших законних прав об’єднання залишає за собою право на радикальні заходи включно із блокуванням роботи ОДА, Департаменту соціальної політики та Головного управління ПФУ в Івано-Франківській області. 

Голова ГО «Прикарпатбат Чорнобиль»,
заступник командира в/ч 6033 /Ярослав Олійник/
Чорнобильський батальйон звинувачує Івано-Франківську ОДА в геноциді і починає пікет "білого дому" 1.9.2015
 

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 1+5=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 

Зосим  | 1.9.2015
Усі підарешти!


Переважна більшість публікацій про наукові відкриття у медицині брехливі - американський науковець
Російський лікар імплантував собі під шкіру шість чіпів, щоб на відстані відкривати двері
Найближчим часом всіх людей розділяться на два біологічні види: багатих кіборгів та нещасну жеброту
Вчені вважають, що Стоунхендж збудували як макет плоскої Землі
Українці забагато жеруть - сатанинський протекторат вимагає посадити населення України на лободу
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Слово "алкоголь" походить від арабського слова "Аль-*ґуль", що означає "ЗЛИЙ ДУХ"
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.