Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Стовпи Землі
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Англійська мова
Порно-Франко
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця

Новини


Не виїжджаючи з Івано-Франківська, можна потрапити на море

17.7.2015

Не виїжджаючи з Івано-Франківська, можна потрапити на море 17.7.2015

ХОЧЕТЕ НА МОРЕ НЕ ВИЇЖДЖАЮЧИ З ФРАНКІВСЬКА ?

Завітайте в «СОЛЯНУ ПЕЧЕРУ» і забудьте про: часті застуди, гайморити, бронхіти, проблеми з потенцією, синдром «курця», зайву вагу, проблемну шкіру, випадіння волосся, безсоння, дедепресію, токсикоз…

БЕЗ ВІКОВИХ ОБМЕЖЕНЬ
10 днів 400 грн -дорослі, 350 грн - діти


конт.тел. 095-561-89-65
Соляна печера (соляна кімната, галокамера, спелеокамера)

 
Діючим фактором оздоровлення в соляній печері є високодисперсний сухий соляний аерозоль (галоаэрозоль). Тут використовується морська сіль, що містить іони натрію, хлору, йоду, магнію, кальцію, калію та інші. В галокамері працює іонізатор та галогенераатор, який розщеплює молекули морської солі з утворенням вільних іонів.

Тобто штучним шляхом створюється мікроклімат властивий натуральним підземним соляним печерам. Завдяки тому, що частинки солі мають крихітний розмір, вони проникають глибоко по бронхіальному дереву, аж до нижніх відділів і альвіоль, де викликають лікувальний ефект. Це єдина процедура за допомогою якої можна очистити всю легеневу систему.
Позитивний ефект підсилюється завдяки загальному розслабленню під впливом відповідної обстановки і спокійної музики. Курс галотерапії надає загальнозміцнюючу, антиалергенну, антистресову, антимікробну дію, підвищує імунітет.

Відвідування соляної печери показано в наступних випадках:
·  Часті застудні захворювання (ГРЗ, ГРВІ, ангіни, бронхіти (хронічний обструктивний бронхіт в стадії ремісії не вище 2-го ступеня легеневої та 1-го ступеня серцевої недостатності), трахеїти, ларингіти, пневмонії)
·  Бронхіальна астма в стадії затухаючого загострення і ремісії не вище 2-го ступеня легеневої та 1-го ступеня серцевої недостатності
·  Зниження можливих ускладнень на початкових етапах простудних захворювань, таких як помилковий круп або бронхоспазм. Галотерапія в цих випадках дозволяє знизити в'язкість мокротиння, сприяє поліпшенню її відділення і зниження набряків слизових оболонок, тим самим полегшуючи симптоми, позбавляючи від задухи і підвищуючи прохідність бронхів;
·  Алергії різного виду (аллергодерматиты, поліноз та ін алергічні прояви)
·  Шкірні захворювання (дерматити, підліткові вугрі, гнійники, жирна шкіра)
·  Втрата волосся без ендокринних патологій (проблем із щитоподібною залозою)
·  Надлишкова вага, постійна потреба у солодкому
·  Холодних верхніх та нижніх кінцівках (холодні чи мерзнуть руки або ноги), нейроциркуляторна вегето-судинна  дистонія
·  Зняття «синдрому курця» - частий неконтрольований кашель
·  Очищення легень курців від накопичених токсичних смол та покращення кольору обличчя, стану шкіри
·  Стреси, фобії, депресії, порушення сну
·  Синдром хронічної втоми
·  Дихальна недостатність (задишка), викликана обмінними захворюваннями цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози, порушення гормонального фону та ін)
·  Захворювання серцево-судинної системи — ішемічна хвороба серця, варикоз, тромбофлебіт. Ефективне відвідування соляних печер в період відновлення після інфаркту або інсульту
·  Стенокардія, підвищений або знижений тиск
·  Зміцнення імунітету після захворювання або медикаментозного лікування
·  Крім того, соляна печера допоможе жінкам подбати про себе і їх дитину ще до її народження. Соляна спелеотерапія чудово знімає ознаки токсикозу, незалежно від терміну вагітності
·   Особливо рекомендується курс профілактичного лікування людям, схильним до розвитку легеневих захворювань, і працівникам шкідливих виробництв.
 
 
Протипокази:
• Психічні захворювання;
• Туберкульоз в активній стадії;
• Будь-які форми наркотичної та токсикологічної залежностей;
• Інфекційні захворювання в гострій стадії і до закінчення періоду ізоляції;
• Захворювання з острогнійними ускладненнями;
• Злоякісні утворення, пухлини;
• Захворювання, ускладнені кровотечами будь-якої природи;
• Хвороби крові в гострій стадії.
• При індивідуальній непереносимості компонентів сольового аерозолю.
У будь-якому випадку, кожен випадок призначення процедури розглядається лікарем індивідуально.
 
Опис процедури
   Тривалість процедури 30 хвилин.
Проводиться щодня.
Група максимально 10 осіб. 
Проводиться в кімнаті стіни, якої вкритті  товстим шаром солі. На підлозі теж сіль, тому перш ніж увійти в галокамеру необхідно надіти бахіли (видають). У кімнаті півколом стоять зручні крісла, коли вся група збирається, вимикається світло, звучить релаксуюча музика ...
  Під час даної процедури занурюєшся в таке приємно-дрімотний стан, відпочиваєш, заспокоюєшся, іноді просто засинаєш.

   Раджу не спізнюватися і звичайно відключати стільниковий телефон.

   Одягнутися краще тепліше (кофта з довгим рукавом, брюки, шкарпетки), бо галогенератор, що подає аерозоль у галокамеру, створює відчуття легкого прохолодного бризу.

  Стандартний курс - 10-12 процедур (краще ЩОДНЯ). Ефект оздоровлення полягає в тому, що пацієнти вдихають повітря, насичене сухим аерозолем хлориду натрію. Аерозоль має бактерицидну і бактеріостатичну дію на мікрофлору дихальних шляхів.

Після закінчення курсу галотерапії поліпшується загальний стан пацієнтів: знижується або припиняються напади задухи, припиняється або зменшується кашель, полегшується носове дихання.

На початковому етапі процедури галотерапії, одні пацієнти відзначають появу незначного дискомфорту, «мурашки» по тілу, оніміння кінцівок та області деяких органів, в інших з'являється слабкість і запаморочення, а комусь вже перший сеанс дарує приплив енергії і сил. Реакція організму носить суто індивідуальний характер, але бадьорість і стан легкості відчуває абсолютну більшість після 2-3 сеансів.
Особлива увага відвідувачам з бронхіальною астмою, тому що вони схильні до нападів посиленого кашлю саме в перші хвилини процедури. Досить 10 хвилин, щоб організм адаптувався і прийшов у свій нормальний стан.

Кількість сеансів галотерапії залежить від особливостей і тяжкості протікання захворювання. Зазвичай діапазон варіюється від 10 до 25 процедур. При необхідності курс повторюють через 3-6 місяців.
 
Користь галотерапії
Сучасна медицина має багато даних про виключно сприятливий вплив на організм людини солей, що містять іони і хлориди натрію.

Основна заслуга галотерапії полягає в очищенні органів дихальної системи. Знаходження в соляній камері сприяє насиченню клітин корисними іонами, тим самим відновлюється функція легенів, а мікрофлора дихальних шляхів очищається від пилу і шкідливих бактерій

Протягом сеансу галотерапії сольове повітря збільшує насиченість крові киснем, формує захисні сили організму для боротьби з інфекціями і вірусами. Соляні печери особливо корисні при лікуванні різних ЛОР-захворювань: гайморитів, фарингітів і бронхітів. Ефективні соляні камери для дітей, часто хворіють застудним захворюванням. Вони сприяють зміцненню імунної системи, як у дітей, так і дорослих.
Галотерапию вважають прекрасним засобом при проблемах косметологічного характеру. Сольові процедури оновлюють шкіру, сприяють оздоровленню за рахунок відлущування ороговілого шару шкіри і живлять її.

Відвідування соляних печер призводить до якісної зміни інтенсивності припливу крові до клітин шкіри, посилюється кисневий обмін на мікрорівні. Цікавим фактом є більш швидке загоєння ран і саден після відвідування соляної камери. Завдяки цій властивості, галотерапія рекомендується людям, які страждають вугрової хворобою, дерматитами різного походження, псоріаз, себорейним ураженням шкірних покривів та іншими захворюваннями шкіри. Мікрочастинки солей значно покращують стан волосяних цибулин (зупиняють випадіння) і зовнішній вигляд волосся.

Відома користь соляних печер при боротьбі з курінням. Особливо у випадку, якщо завзятий курець ніяк не може розлучитися із згубною звичкою. Вдихання чистого повітря дозволяє такій людині порівняти його з тютюновим димом, і це стає першим психологічним моментом на шляху до здорового способу життя: легені очищуються, знижується запалення, і тяга до нікотину поступово згасає.

Соляні печери облаштовані з максимальним комфортом і атмосферою, яка формує психоемоційне розвантаження. Таким чином, сеанс галотерапії знаходить не тільки лікувальний, а й релаксуючий ефект.

Наукові дослідження ефективності гало терапії (за даними звіту 1989 року Всесоюзного науково-дослідного інституту пульмонології Міністерства охорони здоров'я СРСР (м. Ленінград))

Показази
Покращення стану
Астма
на 76%
Бронхіт
на 76%
Синусит / запалення придатків пазух носа
на 71%
Тиннітус
на 43%
Алергії на пилок
на 89%
Шкірні  алергії
на 92%
Депресії
на 71%
Ревматизм
на 80%
Синдром втоми
на 94%

 
Перед початком курсу галотерапії необхідно проконсультуватися з лікарем для уточнення показів і протипоків до подібної процедури.
 
Питання, що найчастіше виникають у відвідувачів
 
¦ Чи потрібно як то по-особливому дихати в соляній кімнаті? Чи є сенс займатися дихальною гімнастикою і вправами для тренування глибокого дихання?
Для оздоровчого та лікувального ефекту не потрібно ніякого особливого дихання. Звичайне дихання через ніс і рот, спокійне, помірної глибини дасть усе необхідне для успішного впливу середовища сольової кімнати. Ефект галотерапії заснований в тому числі і на релаксационном принципі - дихання повинно здійснюватися в природному ритмі, по можливості в мимовільному режимі, без акцентуванні відвідувача сольової кімнати на своєму диханні.
Рекомендувати ті або інші дихальні вправи можна з розумною обережністю - можна практикувати легкі вправи по зміні ритму дихання або повільного дихання тільки через ніс, але не слід займатися в солоній кімнаті інтенсивними вправами, що навантажують дихальну систему.
 
¦ Чи можна використовувати соляну кімнату при гострій пневмонії?
Лікарі не рекомендують використання соляної кімнати під час будь-яких гострих захворювань, у тому числі і пневмонії. Галотерапія успішно використовується на етапі реабілітації, після закінчення антибактеріальної терапії та стабілізації стану хворого. Ефективність галопроцедур на цьому етапі ґрунтується на протизапальній дії повітря соляної печери.
 
¦ Наскільки показана галотерапія для людей похилого віку? Чи має галотерапія якесь значення у поліпшенні якості життя людей похилого віку?
Галотерапія показана людям різного віку. Для прийняття рішення про доцільність проведення сеансів у соляній кімнаті людям похилого та старшого віку слід орієнтуватися на наявність протипоказів, якими є гострі запальні процеси, новоутворення, важкі форми серцевої недостатності, хвороби крові. При відсутності протипоказань галотерапія для людей похилого віку має таке ж значення як і для людей середнього віку - допомагає профілактиці ряду захворювань, і насамперед - захворювань дихальної системи. У похилому віці процедури в соляній кімнаті допомагають в нормалізації надходження кисню в кров, і насамперед - в головний мозок. Недоотримання мозком кисню загрожує розвитком ряду патологічних процесів (артеросклерозу), що ведуть до порушення психічної діяльності та фізичної активності. Контроль за повноцінним диханням у людей похилого віку дозволяє мінімізувати вікові зміни, значно знизити темп розвитку процесів згасання функцій різних органів.
 
¦ За наполяганням лікарів кинув палити. Одразу почалися проблеми з дихальною системою - без сигарети буквально задихаюся. Лікарі рекомендували галотерапию. Дійсно допоможе?
Допоможе. Відмова від куріння спричиняє комплекс фізіологічних і психологічних факторів, здатних викликати напади утрудненого дихання. Галотерапія допомагає в нормалізації діяльності дихальної системи. Для курців перебування в соляній кімнаті сприяє процесам очищення дихальних шляхів, бактерицидна дія повітря соляної кімнати знижує кількість хвороботворних бактерій в дихальних шляхах, бронхах, легенях. Поліпшення мікроциркуляції крові і відновлення місцевого та загального імунітету допомагає подолати наслідки куріння. Крім оздоровчого ефекту сеанси галотерапії є прекрасним способом зняття стресу, заспокоєння, що в свою чергу сприяє скороченню часу реабілітації та переходу до здорового способу життя.
 
¦ Чи допомагає галотерапія вилікувати алергію?
Алергія - це загальна назва ряду фізіологічних і нервово-психічних реакцій організму на якийсь подразник у зовнішньому середовищі, або речовину, що потрапила на шкірні покриви, або продукт з'їдений або такий, що випадково потрапив всередину тіла. Алергії проявляються безліччю способів. І часто алергія - це не захворювання, а індивідуальна особливість організму, яку необхідно не лікувати, а враховувати.
Галотерапія допомагає алергікам знизити частоту і інтенсивність алергічних реакцій, а також сприяє зменшенню симптоматичних проявів - шкірного висипу, кашлю, нежиті. Перебування в соляній кімнаті має протизапальну дію, відновлює природний дихальний процес, знижує ризик виникнення інфекційних ускладнень через активізацію під час нападу алергії хвороботворних мікроорганізмів.
Клінічно доведена ефективність галотерапії для хворих на бронхіальну астму.
 
¦ Дитина пішла в садок і відразу почалися хвороби. Тиждень в садку - місяць вдома. Нежит лікуємо тижнями. Чи може допомогти соляна кімната, якщо краплі не справляються?
Курси галотерапії для дітей показані в якості профілактики застудних захворювань і в період виліковування. Ефективність перебування дітей у соляній кімнаті підтверджена багаторічними клінічними спостереженнями як у Росії, так і за кордоном. Для ослаблених дітей, схильних до застуд, рекомендується провести тижневий курс галотерапії до початку відвідування дитячого закладу. У випадку, коли вже почалося захворювання, бажано провести галотерапию в період одужання (і тільки коли у дитини нормалізується температура тіла). Курс галотерапії для видужуючого дитини 4-7 років - це 7-10 сеансів по 20-30 хвилин. У випадках отитів, риносинуситів, гайморитів, бронхітів, що протікають у важкій формі, рекомендується збільшити тривалість курсу до 15 сеансів, а час перебування в соляній кімнаті збільшити до 40-60 хвилин.
 
¦ В чому перевага галотерапії?
  Метод галотерапії - це хороший, дієвий метод профілактики для здорової людини і підтримки стану поза загостренням - ремісії - для людини хворого. У першому випадку він може бути єдино можливим і безпечним методом для підготовки дихальних шляхів до осінньо-зимового сезону, підвищення опірності слизової оболонки дихальних шляхів різного роду хвороботворним агентам. Аерозоль, специфічно діючи на слизову, покращує ряд фізіологічних процесів у ній, що дозволяє краще протистояти майбутнім інфекціям. У людини, що страждає бронхолегеневими захворюваннями - бронхіальною астмою, хронічним обструктивним бронхітом та багатьма іншими хворобами - галотерапія допомагає відтермінувати настання наступного загострення. Взагалі це малоенерговитратний і дуже комфортний метод лікування.
 
¦ Яка кількість сеансів необхідно для профілактики і лікування?
 12-15 сеансів як мінімум. Тому що це не ургентний, тобто не швидко помічний метод. Потрібен час, щоб подіяли частинки 5 і менше мікрон аерозолю, які викликають певні процеси.
1-2 процедури не дадуть яскравого результату, але вони необхідні як пробні сеанси, щоб подивитися, як людина цей метод переносить. У рідкісних випадках, напевно, може виникнути непереносимість такого роду середовища.
Процедури самі по собі не мають бути короткими - не менше півгодини. Слід знати, що після 6-7-ої процедури може наступити короткочасне погіршення стану здоров'я, пов'язане з фізіологічним впливом частинок солі.  Інакше кажучи, поліпшення йде через загострення, але так далеко не завжди. До моменту, коли організмом накопичує ефект, він звільняється від мокроти і в'язкого слизу в бронхіальному дереві, а потім починаються процеси, що благотворно діють на слизову оболонку, покращуючи її кровопостачання, що, в свою чергу, підвищує опірність зовнішнім впливам. Але погіршення не обов'язково. Тут все залежить від особливостей захворювання та інтенсивності процедури (щодня, тривалість).
Боятися загострення не потрібно - слід лише зробити короткочасну перерву в лікуванні (1-2 дні). В ідеалі ж процедури потрібно проводити щодня.
 
¦ Як визначити, чи потрібна тобі ця процедура чи ні?
Все, що пов'язано зі здоров'ям, інтуїтивно кожна людина відчуває сама. Але переконати її в правильності тієї чи іншої думки повинен фахівець, який у цьому розбирається. Він повинен порадити, чи потрібна така процедура, яка повинна бути її тривалість. Режим і параметри її ефективності повинні бути проконтрольовані і пацієнтом, і лікарем. Взагалі лікарі для того й існують.
 
¦Як комбінується метод галотерапії зі звичайними ліками?
 Галотерапія ніколи не проводиться в період загострення. Наприклад, у хворих бронхіальною астмою воно купірується традиційними методами інгаляційної і таблетованої терапії. А закріплювати досягнутий ефект можна методом галотерапії.
 
¦ Кажуть, що галотерапию можна використовувати і як релаксації ...
Обов'язково! Назву три ключові моменти, коли вона необхідна: профілактика бронхолегеневих захворювань, лікування захворювань шкіри, які можна піддавати дії частинок солі і розслаблюючі, заспокійливі, релаксуючі сеанси, які мають колосальне значення в умовах мегаполісу. Хороший лікувальний ефект мають всі перераховані аспекти в комплексі. Є ще така тема як імунітет, але про неї вже й так багато сказано.
Концентрація хвороботворних мікроорганізмів в соляному середовищі знижуються в 5-7 разів і вони перестають представляти небезпеку. Має місце зміцнювальний вплив на слизову оболонку дихальних шляхів і сануючих вплив на шкіру. Як відомо, в нашому організмі живе більше 300 видів мікроорганізмів загальною вагою до 3-х кілограмів! Всіх їх знищити неможливо, та й не потрібно - багато мікроорганізмів корисні. Так ось хвороботворні мікроби, що живуть в навколишньому повітрі, в галокамері існують лише в тих кількостях, в яких їх чисельність не може завдати шкоди. Крім того в галокамері проводиться щоденне знезараження бактерицидними опромінювачами, для чого відведені спеціальні технічні перерви.
 
¦ Який оптимальний вік пацієнтів для проведення галотерапії?
Він може бути будь-яким за відсутності загострень, важких серцевих патологій і психічних захворювань.
 
¦ Якщо у людини взагалі немає показань до галотерапії, чи є сенс її спробувати?
- Безумовно. Це допоможе з'ясувати, чи змінилося щось у стані її здоров'я і самопочуття після проходження повного курсу таких процедур. Наприклад, можна порівняти кількість гострих респіраторних захворювань в рік до і після курсу лікування. Зазвичай доросла людина хворіє на ГРВЗ 2-3 рази на рік, а дитина 6-8 разів на рік. З власного досвіду я знаю, що кількість таких захворювань істотно знижується.
 
¦ Наскільки ефективні галоцентри, що працюють в умовах мегаполісу?
Вони дуже ефективні. Галотерапія відноситься до методів, якими потрібно систематично займатися, а не чекати миттєвого лікувального ефекту. Важливо знати, що курс галотерапії надалі окупиться зменшенням респіраторних чи інших захворювань, зниженням наслідків стресу, що переноситься на роботі і так далі.
 
¦ Синові зроблена операція з видалення аденоїдів. Нам рекомендували санаторно-курортне лікування, але можливості організувати його у мене немає. Прочитала, що соляна кімната теж дає хороші результати. Чи може моя дитина відвідувати цю кімнату після операції?
 Бажано проконсультуватися з лікарем вашого сина. Але в загальному випадку галотерапія показана у разі хвороб лор-органів. Спеціальна атмосфера соляної кімнати має протимікробну дію, що сприяє загоєнню поверхні дихальних шляхів, а також сприяє відновленню повноцінної роботи всієї дихальної системи. Щоденне відвідування соляної кімнати протягом 15 днів протягом 50 хв, може, й не замінить два тижні на курорті за яскравістю вражень, але по ефективності впливу на область носоглотки, трахеї, бронхів і легенів буде цілком еквівалентне.
 
¦ На якому етапі захворювання рекомендується використовувати метод галотерапії?
 Галотерапія застосовується на етапі згасаючого загострення і неповної ремісії у хворих з хронічною патологією. З профілактичною метою метод може використовуватися і в період повної ремісії захворювання.
 
¦ Чи застосовується галотерапія при ЛОР-патології?
 Галотерапія широко і з хорошим ефектом застосовується в ЛОР-практиці. Найкращі результати досягнуті при лікуванні вазомоторних і алергічних ринітів, риносинусопатії, гайморитів, аденоїдитів.
 
¦ Чи можна відвідувати галокамеру при лактації і грудним дітям?
 Протипоказань для відвідування соляних печер для породіль, що годують грудьми та немовлят немає. Однак, краще проконсультуватися з лікуючим педіатром. Зі свого боку, ми не рекомендуємо відвідувати соляні печери дітям до 1 року, тому в 1-й рік життя у дітлахів тільки починають працювати легені, так би мовити адаптуються до повітряного середовища. А процедури в соляній печері підсилюють вентиляцію легенів, чого не потрібно легким малюка в цей період життя.
 
¦ З якою періодичністю краще проводити сеанси для досягнення найбільшого лікувального результату? Чи доцільно щодня або навпаки краще робити перерви мінімум на 2 доби?
 Відвідувати соляну печеру можна курсами (2-3 курси на рік) по 10-20 сеансів. Курси можна проводити в періоди епідемій ГРВІ або перед ними. Для досягнення максимального ефекту, сеанси під час курсу бажано проходити кожен день, або через день. Перерва, більше ніж в 2 дні, може не дати бажаного результату.
 Між курсами, можливо, відвідувати соляну печеру 1-2 разів на тиждень, або 1-2 рази на місяць. Кому як більше подобається. Таке відвідування соляної кімнати називається «галогігіеной».
 
¦ Чи не протипоказано відвідування соляної камери вагітним жінкам?
 Галотерапія при вагітності не протипоказана. Однак ми не знаємо, як протікає Ваша вагітність, тому перед відвідуванням соляної кімнати обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, який вас спостерігає.
 
¦ Чи є у вас розпилювачі, тобто галогенератор?
 Ні. Застосування галогенератора являеться застарілим методом і може викликати опіки слизових оболонок, особливо у дітей. Лікувальний ефект досягається за рахунок масиву солі - на 30 кв. м кімнати близько 8 тонн солі. Спеціальна вентиляція насичують повітря соляної кімнати аерозолем хлориду натрію, а також негативно зарядженими аероіонами, в результаті чого створюється природна лікувальна атмосфера.
 
¦ Чи можна відвідувати соляну кімнату при гаймориті?
 Так можна. ЛОР-захворювання входять в перелік показань для відвідування соляних кімнат. Головне щоб не було підвищеної температури. І бажано, перед відвідуванням соляної кімнати прочистити носові пазухи (видути ніс), щоб сольовий аерозоль міг спокійно проходити через ніс.
 
¦ Як визначити, скільки потрібно сеансів, і якої тривалості потрібно? Перед першим відвідуванням потрібна консультація лікаря? Якщо так, то якого? У вас є лікар, який зможе проконсультувати?
 Для досягнення оздоровчого ефекту потрібно як мінімум курс з 10 сеансів, а в більшості випадків (бронхіальна астма, слабкий імунітет) буде потрібно курс, що складається з 15-20 сеансів. Тривалість курсу дорівнює кількості сеансів, якщо відвідувати соляну печеру кожен день. Час одного сеансу 30 хвилин. Перед відвідуванням нашої соляної печери спеціальної консультації лікаря не потрібно, однак про протипоказання забувати не потрібно. Медичні консультації ми надаємо. Крім того Ви самостійно можете звернутись за консультацією до дільничного пульмонолога, алерголога, імунолога, педіатра або до терапевта. 
 
¦ Чи можна відвідувати печеру при гіпертонії 2 ступеня?
 Здрастуйте, гіпертонія 2-го ступеня стадії "Б" і 3-го ступеня є одним з протипоказань для відвідування соляної кімнати. Ви завжди можете проконсультуватися зі своїм лікарем, можливо, він дозволити Вам відвідувати соляну кімнату.
 
¦ Низький тиск є протипоказанням для відвідування печери?
 Знижений тиск не є протипоказанням для відвідування соляної печери.
 
¦ Скільки коштує абонемент на 10 і 15 сеансів для жінки з дитиною 2 років?
 Абонемент на маму і дитину варто: на 10 сеансів - 500 грн, на 15 сеансів - 700 грн. Діти до 7 років у супроводі одного дорослого проходять безкоштовно !!! Також, якщо у Вас матися направлення від лікаря, ціна абонемента на 10 сеансів складає 350 грн. Також у нас проводяться акції. Слідкуйте за ними в розділі "Акції".
 
¦ Що потрібно брати з собою на сеанс?
 Вам брати нічого не потрібно. Все, що необхідно, у нас є: ми видаємо бахіли на ноги, і якщо комусь буде холодно, в кімнаті є пледи. Навіщо потрібні бахіли? Щоб сіль не роз'їдала Вашу взуття і щоб Ви не бруднили сіль, іонами якій Ви дихаєте. У самій соляній кімнаті на підлозі лежить сіль, як пісок на пляжі.
 
¦ Чи можна відвідувати соляну кімнату в період загострення астми? І чи можна її відвідувати в період підготовки до сезону, тобто приймаючи всі необхідні препарати, призначені алергологом?
  У період загострення будь-якого захворювання відвідувати соляну кімнату не слід, тому сеанси в соляній кімнаті, як і фізіотерапія - дають додаткове навантаження на організм. Тому може стати тільки гірше. Потрібно дочекатися ремісії захворювання. А ось в цілях підготовки до весняно-осіннього сезону спалахів ГРВІ, весняного сезону цвітіння, сезону «тополиного пуху», відвідування соляних кімнат особливо показано. Сеанси в соляних печерах сприяють зменшенню алергічних ринітів та інших алергічних проявів.
 
¦ Чи не буде погано, якщо болять ноги, суглоби, артроз, шпори п'ят?
  Процедура галотерапії (сеанси в соляній кімнаті) не може нашкодити Вашим ногам і суглобам. Такі сеанси можна проводити навіть людям, страждаючим захворюваннями нирок (у них обмежений прийом солі). Під час сеансу Ваш організм насититься киснем, може навіть виникнути відчуття затікання рук і ніг. Це нормальна реакція організму на кисень, він починає надходити туди, де раніше було його мало (кисневе голодування - гіпоксія). Приємне шурхіт хвиль, спів птахів і зручні крісла, допоможуть Вам повністю розслабитися.
 
¦ Яку відповідальність несе Ви, якщо раптом виникнути проблеми під час процедури. Природно якщо відсутні протипоказання? Чи є у вас лікар на місці проведення даної процедури, і хто надає послугу?
 Метод галотерапії (сеанси в соляній печері, галокамере) затверджений Міністерством охорони здоров'я СРСР ще в 1989 році, а накопичений досвід застосування галотерапії дозволяє рекомендувати цей метод до широкого застосування у практичній медицині для лікування і профілактики захворювань органів дихання. Звичайно, є протипоказання, з якими ми всіх відвідувачів знайомимо. При відсутності протипоказань відвідувати соляну печеру можливо. Сеанси в соляній кімнаті безпечні, їх можуть проходити навіть люди, яких обмежений прийом солі. Соляна кімната є оздоровчим центром. Якщо Ви в чомусь сумніваєтеся, Ви завжди можете отримати консультацію у свого лікаря. А якщо з яких-небудь причин, Ви не можете продовжувати оздоровчий курс у соляній кімнаті, ми можемо повернути Вам гроші за невикористані сеанси.
 
¦ Мене запросили на сеанс в соляну кімнату, після 30 хвилин процедур у мене стали «гудіти» руки від ліктів до пальців, що це може бути?
  Це відчуття викликано поступанням кисню у ваші кінцівки, тому що під час процедури легені починають працювати ефективніше, і насичують весь організм киснем. Така реакція організму цілком природна, наприклад, таку реакцію ми можемо спостерігати, якщо довго посидимо присівши,  перетискаємо крововідтік  до стоп, а потім встаємо і відчуваємо легке поколювання (говоримо при цьому - ноги затекли), а це кисень починає надходити в наші м'язи, виводячи молочну кислоту, яка утворилася внаслідок відсутності кисню.
 


Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 4+1=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 

Русский наци  | 17.7.2015
О це дуже гарно. Тож треба забыти и про валютни борги и про Крим втекший...

Зосим  | 17.7.2015
Яка дурня! Що то за "море" - сидіти втепло одягненим у темряві підвалу за 400 грн? Тоді як справжнє море безкоштовно чекає на вас в ШИРОКІНО! Безліч звільнених від сєпарів помешкань, гаряче сонце, безхмарне небо, тепле море, демілітврізована зона, АТОатракціони, безліч Героїв України поруч!

Омелько Фуфіль  | 17.7.2015
Слава Гондурасу ! Так ,я теж рекомендую усім бажаючим цікаві пригоди стати волонтером АТО.Загоріти на Арабаткі,постріляти в живих сепарів,поїздити на Т-64,а потім стати добривом в Донбасі.........


В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.