Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Стовпи Землі
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Англійська мова
Порно-Франко
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця

Новини


Якщо ти подумав, що І.Фаріон була членом КПСС, то ти - медведчуківський лакей, московський прихвостень і ворог України

16.11.2013

Перебування головної вар'ятки зі Львова Ірини Фаріон у лавах КПСС вже ні в кого невикликає сумніву. Про це опосвідають живі очевидці: однокурсники, викладачі, які знали не просто І.Фаріон, члена КПСС, але запеклу комуністку, донощицю, яка вступила до лав червоної чуми у 1988 році, коли "пєрєстройка" вже свідчила про смерть цієї партії та СССР взагалі.

Тим часом Фаріон боляче реагує навіть на оприлюднені в ЗМІ документи. А всім, хто вірить свідченням та документальним архівним фактам називає ворогами України:

"Кажу вам, плебеї і лакеї, московські прихвосні, регіональні найманці, від кіпіянських до монтянсько-шельмо-мокрицьких – НІ. Тим, за кого ви мене намагаєтеся видавати, ніколи не була. Вільні і світлі люди розуміють, що це лиш ще одна безсила, тому така нікчемна боротьба з націоналістичною «Свободою», що є єдиною загрозою у сучасному політикумі на шляху знищення україноцентричних цінностей та убивчої світової глобалізації», - заявила у своїй відповіді Ірина Фаріон. 


Якщо ти подумав, що І.Фаріон була членом КПСС, то ти - медведчуківський лакей, московський прихвостень і ворог України 16.11.2013
Отже, коли ви хочете бути "вільними" та "світлими" людьми, а не медведчуківськими викиднями, то мусите вірити зварйованій фільольогістці.

Колеги Фаріон пробують відбілити її тим фактом, що теж признають її членство у КПСС, але рядовою комуністкою. Про це заявили її колеги "свободівці", які виявилися також "плебеями" і "гавнюками" згідно висловів своєї лідерші.


Тим часом російськомовні журналісти публікують причини такої поведінки "істінной арійкі" зо Львова:


Ведь сама И. Фарион, неоднократно выступая в парламенте и СМИ, обзывала коммунистическую идеологию последними словами. По ее собственным словам, она не отдала своего ребенка в детский сад, чтобы уберечь его от советских мифов. Более того, в мае Ирина Фарион в интервью изданию «Взгляд», заявила, что при СБУ нужно создать орган, который будет заниматься люстрацией преподавателей ВУЗов. «Если человек был членом КПСС — он не имеет права преподавать в ВУЗе, он даже не имеет права заходить в студенческую аудиторию. Такой преподаватель запятнал себя, потому что служил не науке, а определенной идеологеме и абсолютно ошибочной модели мира», — заявила И. Фарион.

При этом она отметила, что преподаватели высших учебных заведений Чехии и Польши проходят проверку перед приемом на работу. Свою инициативу о люстрации ранее народный депутат озвучила и на заседании парламентского комитета по вопросам науки и образования. Там она заявила, что партия «Свобода» выступает за проведение люстрации преподавателей перед приемом на работу в ВУЗы. При этом отмечалось, что такие преподаватели искажают восприятие студентов и не дают им основательных знаний. И где же тут инициатива относительно агентов КГБ или их подлых приспешников? Где же разговор о тайных заговорах и происках врагов? Ведь, по сути, запрос киевского журналиста относительно членства Ирины Фарион в КПСС фактически и является той самой первой попыткой общественной проверки одного из преподавателей ВУЗов. Ведь все мы помним, что Ирина Фарион и сама долгое время занималась преподавательской работой. И вполне логично поинтересоваться, а не вложила ли она студентам какую-нибудь ошибочную мифологему!Якщо ти подумав, що І.Фаріон була членом КПСС, то ти - медведчуківський лакей, московський прихвостень і ворог України 16.11.2013
 
І ще що цікаво, Фаріон називає всіх "не світлих" та "невільних" людей виключно "медведчуківськими" лакеями. Зауважте - не януковицькими, не донецько-бандитськими, і навіть не жидівськими. Отже, владу Фаріон не критикує, так само як і О.Тягнибок, ще досі не назвав Януковича якимсь кривим словом. 

Бо той, хто називає "шефа" кривим словом - або ще "сидить", або вже лежить в сирій могилці після "полювання".
Якщо ти подумав, що І.Фаріон була членом КПСС, то ти - медведчуківський лакей, московський прихвостень і ворог України 16.11.2013
 

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 8+4=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.