Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Небо голубе тому, що над нами... вода
Стовпи Землі
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Англійська мова
Порно-Франко
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця

Новини


Греко-католики Львова вимагають покінчити з практикою прийомних дітей у бізнес-псевдосім'ї

14.11.2013

Під прикриттям Церкви сьогодні відбувається просування прихованої системи ювенальної юстиції, яка здійснює найважчі злочини проти людства, злочини проти беззахисних дітей. Частиною цієї злочинної системи є т.зв. прийомні сім'ї. Це позитивне поняття є обманом. Тут не йдеться про справжню сім'ю і про справжнє усиновлення на ціле життя. Справжній сенс прийомних бізнес-псевдосімей полягає в тому, що вони є тільки перехідною ланкою для дітей, викрадених у люблячих батьків з банальних причини. Діти кочують з однієї прийомної бізнес-сім'ї до іншої. В даний час ідеологи глобалізації, злочинці, які приховано впроваджують бізнес з дітьми, прагнуть збудувати такі піратські структури і в Україні.


Злочинці, які приховано впроваджують бізнес з дітьми, прикриваються милосердям до сиріт і молитвами, але насправді готують найжорстокішу систему проти дітей і їхніх батьків. Пропагатори цього злочину зловжили навіть Києво-Печерську Лавру і авторитет Православної Церкви, при чому в сам ювілейний рік хрещення Київської Русі. Тепер вони лицемірно стверджують, що Православна Церква повністю благословляє заснування прийомних бізнес-сімей, тобто перехідних тюрем для дітей. Громадські організації Православної Церкви, які захищають дітей і сім'ю, отримали удар в спину через ваш жест т.зв. благословення на заснування прийомних бізнес-сімей.


Т.зв. прийомні сім'ї розділяють народ на тих, які отримують прибутки з бізнесу над дітьми,  і відчайдушних жертв, яким будуть викрадати дітей. Тоді розділений народ не захиститься вже й від інших засобів глобалізаційного автогеноциду. Ці злочини в повній мірі лягають на представників УПЦ МП.


У Франції кожна п’ята дитина є викрадена у батьків. В Україні має втілюватися т.зв. паризька модель. Щороку 30-50 000 дітей мають бути викрадені у люблячих батьків і вивезені за кордон, де їх будуть віддавати передусім гомосексуалістам, педофілам, а деяких і на органи.


Уявімо собі, що переживає 4-річна дитина, викрадена у люблячих батьків: самотність, смуток, плач. Вона постійно кличе «мама» і прагне любові своїх батьків. Прагне повернутися додому, а замість того кочує з однієї сім'ї в іншу. З неї цинічно знущаються, і зрештою, вона потрапляє до грубого зловживання різних сексуальних збоченців, які її б'ють і тиранізують. Страждання цієї дитини важко собі уявити. А що переживає, наприклад, матір? Набагато більший біль, ніж коли її дитина помре. «Де є моя люба дитина?». Вона вже бачить, як дитя плаче, думає про маму, хоче додому. Таку жінку вже не цікавить ні їжа, ні робота, ні жодні інші потіхи. Вона є кандидатом психіатрії, наркотиків чи самогубства. Як це можливо, що в християнській Європі ці найжорстокіші злочини називаються євростандартами, а нові закони їм відкрили двері. Як можливо, що на Заході ні католицькі священики, ні протестантські пастори не перестерігали суспільство і допустили існування такої звірської системи ? Відповідь одна: це прокляття за єресі та відпад від Божих законів і живого Бога.


 У Норвегії 59 викрадених дітей щороку закінчують життя самогубством. Тисячі дітей в Америці продають на чорному ринку на органи. Ці злочини пов'язані з євроінтеграцією, а також з гендер-збоченням. Тому жоден християнин не може бажати, щоб Україна стала частиною цієї злочинної ідеології, яка пріоритетом політики (навіть над економікою) поставила гомосексуалізм і знущання над дітьми, яких вирвали з сімей.


Заради справедливості ви зобов'язані написати пастирське послання і звернути увагу на небезпеку прийомних бізнес-сімей. Також з погляду Святого Письма і Традиції засудіть злочинну систему євро-содомізму.


У Христі

+ Ілля

Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

 

+ Методій, ЧСВВр                            + Тимотей, ЧСВВр

Єпископи-секретарі

Львів, 10.11.2013


Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 6+4=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.