Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Стовпи Землі
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Англійська мова
Порно-Франко
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця

Новини


66 депутатів Львівської облради взамін за юдин гріш зрадили народ і майбутнє покоління - УПГКЦ

6.10.2013


3 жовтня 2013 року депутати Львівської обласної ради прийняли антидержавне рішення про видобуток сланцевого газу, так звану «Угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська», що охоплює 8 районів Львівської області. 66 обласних обранців взамін за юдин гріш зрадили народ і майбутнє покоління, адже йдеться не лише про свідому передачу третини площі Львівщини американській компанії Chevron на 50 років, але і про свідоме знищення української землі внаслідок сланцевої екологічної катастрофи, яку науковці вже назвали другим Чорнобилем.


Напередодні, 2 жовтня 2013 року відбувалися громадські слухання за участю депутатів, відомих науковців та голів сільських рад, які в один голос просили не приймати цієї доленосної злочинної Угодиадже ті території, де видобувають сланцевий газ, стають повністю непридатними до життя. Чому? При добуванні сланцевого газу буріння здійснюється спочатку вниз, а потім горизонтально крізь пласти. Потім в глибинні скважини закачують тисячі літрів води, що отруєна 596 жахливими хімікатами. Після того пласти сланцю підривають вибухами. Вже після перших вибухів, вода стає повністю непридатною для пиття та використання у побуті, у тварин починає випадати шерсть, руйнується природа та тваринний світ, загрожують землетруси, повені. Також ми можемо втратити свої курорти, мінеральні лікувальні води. А ще – набути безліч хворіб та патологій, викликаних отруйною водою та повітрям. Самі задумайтеся, куди діти тисячі літрів надзвичайно отруйної води, що не підлягає очищенню? Саме тому ряд країн ввів заборону на видобуток сланцевого газу. Це – Німеччина, Франція, Болгарія, Чехія, Нідерланди та ін.


Однак українські запроданці спекулюючи національними почуттями, оправдовують цю Угоду «енергетичною незалежністю від Росії», вступом в ЄС, новими робочими місцями та якимись надзвичайними прибутками. Насправді ж цих «прибутків» на хворобах дітей, знищеній землі та отруєній назавжди воді не заробиш. Вигоду будуть мати лише американські компанії та декілька олігархів. А передача в рабство на 50 років третини Львівщини американцям, є НАЙБІЛЬШИМ ЦИНІЗМОМ псевдопатріотів.

 

Угода містить наступні пункти:

- пункт 39 Угоди містить «відмову від імунітету держави». Імунітет держави означає, що жодна з держав не може здійснювати свою владу над іншою, її органами, майном. В Угоді - наша держава відмовляється від свого імунітету – суверенітету на площі договірної ділянки (6 324 км кв);

- угоду та дії Інвестора (Chevron) НЕ можливо буде оскаржити в суді на підставі пункту 39 даної Угоди «Відмова від імунітету держави»;

- проект Угоди НЕ можливо потім скасувати українською стороною згідно п. 43;

- узаконює рейдерське захоплення чужих надр та земельних ділянок

- «всі надра до -10 000 м., в глибину, переходять у повне розпорядження Інвестора (Chevron) на понад 50 років»;

прямо передбачає силовий та збройний захист Інвестора від можливих протестів та акцій непокори місцевого населення області;

- всі спірні питання двох сторін будуть вирішуватися в Стокгольмі або Парижі;

- від моменту дії Угоди, жоден інший суб’єкт підприємницької діяльності (СПД) з нафто-газового бізнесу НЕ матиме права видобувати жодні вуглеводні на Договірній ділянці, а також без погодження Інвестора видобувати і розробляти: шутр, гравій, пісок, глину, крейду, вапно, інше... і найголовніше — ВОДУ.


Ця Угода – наглядний приклад того, що США і ЄС до української держави відносяться як до сировинного придатку. Якщо сьогодні незалежна держава віддає в рабство свої території за рахунок життя людей, то що буде після Угоди про Асоціацію з ЄС?


Хто конкретно зрадив Львівщину та хто просунув цю злочинну Угоду і хто понесе відповідальність за свідомий другий ЧорнобильЦе – Міністр палива, енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький, керівник департаменту економічного розвитку Львівської ОДА Денис Шмигаль, Голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, особисто кожен з тих 66 обласних депутатів-запроданців (партії: «Батьківщина» - 18, «Удар» - 6, «Партія промисловців та підприємців України» - 14, «Партія Регіонів» - 10, «Конгрес українських націоналістів» - 2, частково «Народний рух України» - 4, Українська народна партія - 4 та позафракційні депутати - 8). Навпаки, героїчно боролися проти злочинної Угоди обласні депутати від «Свободи» та народні депутати – Ірина Сех, Михайло Блавацький, Юрій Дерев’янко та ін.


Прийняття самої Угоди відбулося з грубими порушеннями та корупційним тиском на депутатів Зокрема, Голова Обласної ради Петро Колодій включив в порядок денний спірне питання з порушенням Регламенту Львівської обласної ради (ч.1 ст.28). Адже проект рішення повинен був бути оприлюднений не пізніше як за 30 днів до відкриття сесії на офіційному веб-сайті. А цього не було зроблено.


Окрім того, до порядку денного не мали права вносити проект рішення ще й тому, що не був наданий висновок відповідної комісії (згідно ст. 26, 33 Регламенту Львівської обласної ради). Тому згідно п. 12 Положення про президію Львівської обласної ради «президія ради не вправі була ухвалювати рішення з питань, яке потребувало попереднього розгляду відповідних постійних комісій».


Тобто зважаючи на вище вказане була відсутня правова підстава включення в порядок денний сесії питання «Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки Олеська», а саме  голосування має бути визнане незаконним.


Депутати Львівської обласної ради зрадили своїх виборців, зрадили українську землю, українських дітей. Вони пішли за американськими подачками, проти волі народу. Адже села і райони, які попадають в це 50-річне рабство, просили депутатів Львівської обласної ради в жодному випадку не голосувати за злочинну сланцеву Угоду. Обласні депутати зрадили не тільки народ, але і відкрито пішли проти Конституції, ст. 13 якої говорить, що «Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу ... є об’єктами права власності українського народу».


Просимо кожного з Вас в міру своїх можливостей, компетенції, повноважень ініціювати скасування такого незаконного, негуманного рішення депутатів і недопущення його практичної реалізації, затвердження на загальнодержавному рівні.

 

+ Маркіян, ЧСВВр

Глава Української Правовірної Греко-Католицької Церкви (УП ГКЦ)

 

+ Дмитро, ЧСВВр

Єпископ-секретар УП ГКЦ


Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 3+3=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 

west ua  | 6.10.2013
такої церкви НЕМА

Гість  | 7.10.2013
"Батьківщина" та "Удар" підтримали видобуток сланцевого газу в обмін на обіцянку випустити Юлю Тимошенко. Але вони ще не усвідомили з ким зв'язалися. тимошенко не випустять ніколи -- не для того її садили. Все розмовами і закінчиться, а Галичину здали на розорення.


В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.