Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Стовпи Землі
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця
Англійська мова
Порно-Франко

Новини


Благодійні організації Заходу не служать на благо України, але для підриву національної стабільності - правовірні греко-католики

25.8.2013

Україна не може підписати самогубну Угоду про асоціацію і вступ в ЄС, а навпаки – повинна  зберегти свою державну незалежність і зміцнити економіку - таку заяву зробили правовірні греко-католики у Львові.
Благодійні організації  Заходу  не служать на благо України, але для підриву національної стабільності - правовірні греко-католики 25.8.2013

1 липня 2013 р. в ЄС вступила Хорватія. Вже наступного місяця, в серпні, ЄС змушує країну прийняти закон про псевдо-подружжя гомосексуалістів. Цим руйнує моральні підвалини народу, ліквідує сім'ю і християнські цінності, на яких була побудована Хорватія і ціла Європа. Свої економічні угоди і т.зв. дотації ЄС передумовлює прийняттям аморальних законів, які призводять не тільки до повної втрати національності та державності, а й до морального і фізичного автогеноциду особи, сім’ї і народу.

Вступ до ЄС для України є економічним і моральним самогубством. ЄС просовує злочини проти людства, якими є узаконення викрадання дітей у люблячих батьків і їх деморалізація.

У Франції за рік викрали 110 000 дітей. Проти злочинних законів маніфестувало мільйон людей, але безрезультатно. У Болгарії на знак протесту проти злочинів ЄС кілька патріотів померло болісною смертю через самоспалення – але також безрезультатно. Україна ще має останній шанс до порятунку.

Питання т.зв. благодійних організацій з Заходу: Їхні гроші не служать на благо України, але для підриву національної стабільності. По суті, йдеться про міжнародну корупцію і створення структури зрадників народу. Потрібно, за прикладом Росії, видворити ці організацій, а їх українських союзників притягнути до суду за співпрацю в запланованому геноциді українського народу. В закуліссі цих антиукраїнських програм стоїть і таємна асоціація українських масонів та їх відгалуження. І їхню приховану руйнівну діяльність, яка загрожує безпеці та стабільності держави, слід викрити, справедливо покарати і заборонити. Для шпигунів і державних зрадників завжди існували найважчі покарання. 

Благодійні організації  Заходу  не служать на благо України, але для підриву національної стабільності - правовірні греко-католики 25.8.2013
 

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 3+6=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 

MAX  | 25.8.2013
Мальтійська Служба (ідентичний хрест) - масони?

Ростик  | 25.8.2013
Між іншим, зверніть, будь-ласка, увагу на фото з офіційного сайту Ордену святого Станіслава. http://orden.liberal-ua.org/news/decora ... 2/387.html Позаду членів ордену можна побачити прапор з симолом МАЛЬТІЙСЬКОГО ОРДЕНУ - специфічним хрестом на білому фоні. Ось вам і зв'язок ))))

Ірина  | 25.8.2013
Таємні товариства на Україні можна умовно розділити на кілька категорій. Перша — масони. Друга — немасонські таємні організації (мальтійці, тамплієри і ін.). Третя — закриті елітарні клуби (Ротарі). Четверта — деструктивні таємні товариства і асоціації (сатаністи і ін.).

МАХ  | 25.8.2013
А доведіть но, що Мальтійський Орден є масонською організацією. Дуже Вас прошу. Спробуйте :(

о. Петро  | 25.8.2013
Ви перейшли від тактики "мальтійці не масони" до тактики "а доведіть, що вони масони!". Насправді за такі вчинки повинні нести відповідальність ті, хто був безпосереднім учасником таких ганебних зустрічей, а не хтось інший, незалежно від того, який в них духовний сан...

марко  | 25.8.2013
в першу чергу потрібно видворити так званих правовірних грекокатоликів із їх догналом-шайку бандитів

юрій  | 25.8.2013
в першу чергу потрібно видворити так званих правовірних грекокатоликів із їх догналом-

юрій  | 25.8.2013
в першу чергу потрібно видворити так званих отців правовірних грекокатоликів із їх догналом-чехів, хай не мутять воду вУкраїні.

ПЛАСТУН  | 25.8.2013
Питання т.зв. благодійних організацій з Заходу: Їхні гроші не служать на благо України, але для підриву національної стабільності. По суті, йдеться про міжнародну корупцію і створення структури зрадників народу. Потрібно, за прикладом Росії, видворити ці організацій---БРАВО!!!Хоть я Вас не люблю,тут Ви влучили у десятку.


В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.