Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Баба Ванга передбачила повернення України в оновлений СССР в 2013 році
Галичанам потрібна війна з Росією
У хоспісі - добре, але хотіла б померти вдома
Так кто же он, пан Тягнибок: еврей, полуеврей, антисемит или полуантисемит?
А якщо завтра - москаль ?
Розчленування України переноситься на рік
Як Бандера провів би Мобілізацію ?
Священник УГКЦ о Михайло Клапків купив собі АУДІ А-5 за 550 000 гривень
Как сумели за 20 лет превратить город Ивано-Франковск в поселок городского типа
Тисмениця просить у Бога ... снігу
Почему киевляне из столицы Украины перебираются в столицу Галичины ?
Ціни на вагінальний та анальний секс у Львові знизилися у два рази
Чому Бог покарав москалів, що їхали на Тернопілля ?
Звідки узялася назва Галіція і що вона означала ?
Чому галицькі дівчата покидають монастирі ?

Авторські роботи

Авторські роботи  >  Сергій Стефанко

Кацапська побрехенька


В Україні найбільша проблема – це проблема етнічних росіян, російськомовного населення і проблема російської мови.
В Україні найбільш гнана і знедолена група населення – російськомовні громадяни. Їх права на російську мову порушують на кожному кроці. Всі люди в Україні поділені за національною ознакою – на роботі, в школі, на стадіоні і власному дворі.

Особливо страждають етнічні росіяни і російськомовні. Російськомовних постійно гноблять і принижують україномовні.
Україномовні і українська мова запанували всюди. Російська мова витісняється. Це відбувається по цілій Україні, а особливо в Криму, Донецькій і Луганській областях.

"Простых людей Донбасса" роками не розуміють і ігнорують українські олігархи Ахметов і Клюєв, не чули президент Янукович і прем’єр-міністр Азаров, не поважали генеральний прокурор Пшонка і міністр внутрішніх справ Захарченко.
Так триває вже понад 10 років. А якщо чесно, то історія початку дискримінації російськомовних в Україні сягає часів Леоніда Брежнєва.

Добре російськомовним було тільки при Сталіні.
Проблема в тому, що російськомовні в Україні не розуміють української мови. Російськомовні хочуть жити в і працювати в Україні на благо України, але вони абсолютно не розуміють її мови!

Гірше за все, що вони не не можуть, себто не мають можливості її вивчити.

Ситуація майже безвихідна. Російськомовні намагаються вивчити українську мову, але українська мова дуже складна і зовсім не подібна на російську, важко вимовляти звуки, зовсім інша граматика, зовсім не знайомий алфавіт, бо ж все в українській мові передається ієрогліфами.

А найголовніше центральна київська влада не дає можливості російськомовним мешканцям вивчити українську мову.
З метою обмеження російськомовних у правах, їх не допускають до виховання і навчання в україномовних дитячих садках та школах, їм не продають україномовну пресу, позбавляють можливості дивитися україномовні канали телебачення та слухати радіо.

Як бачите, дискримінація повна, не дають можливості жити на рівні з україномовними українцями, не дають пристосуватися, прирікають назавжди бути людьми другого сорту.

Особливо жахливе становище з правами російськомовних у Донецькій і Луганській областях. За російську мову місцева влада та правоохоронці переслідують, виловлюють і потім вбивають.

Особливо наступ на права російськомовних громадян посилився у 2010-2014 роках, коли органи центральної влади в Києві заполонили вихідці з Донецької і Луганської областей, коли всі керівні посади в правоохоронних органах, як на київському рівні так і на місцях, зайняли вихідці з Макіївки, Горлівки і Єнакієвого.

Ці ніколи не хотіли чути Донбас, вони завжди чули тільки шурхіт грошей і бачили усіх конкурентів і інакодумців в гробу у білих тапочках.

Ще погіршує ситуацію з російською мовою в цих областях той факт, що органи місцевого самоврядування Луганської і Донецької областей на 90% відсотків укомплектовані представниками Партії регіонів і комуністами.

Ці націоналістичні політичні сили пішли далі – і взагалі заборонили російську мову в Луганській і Донецькій областях. У зв’язку з тим, що представники цих партій взяли під свій контроль все, тепер російською не можна навіть говорити на вулиці і вдома.

Народ довго знемагав під владою націоналістів, і терпів шовіністів і русофобів, які хотіли відбудувати українську імперію. Терпець увірвався.

Ситуація за часів президентства Віктора Януковича, відомого українського націоналіста та русофоба, стала просто катастрофічною. Людям накипіло, бо він розірвав Україну за національною і мовною ознаками.

Люди  Донбасу повстали за свої права, вигнали фашиста, нациста і тирана, і він втік до Росії. Тепер В Донецькій і Луганській областях нарешті побудують справжню Україну – Україну без українців, без української мови.
Україну і українців з України геть! Путін наш президент! Росія нам поможе!

Хто винен у всьому цьому?

У всьому винна нова українська влада, яка вже аж три місяці не чує і не бачить, не розуміє і не поважає Донбас, і хоче нав’язати "народу Донбасса" верховенство права, демократію, право вибору, свободу і справедливість.

А ще в усьому винні партії "Батьківщина" і "Свобода".

А найбільше в усьому винні "бандерівці" – мешканці Львівської, Івано-Франківської і Тернопільської областей, які ніколи не були у Луганській і Донецькій областях – і не хочуть ці області відвідувати і в майбутньому та "Правий сектор" з Дніпропетровської області.

Добавити в обране
Нові тренди туристичного сезону: Болгарію запитують бідні провінціали, яку в підсумку обирають якусь українську Кіріловку
Революція "гідності" породила масу благодійних організацій, які замість допомогати людям крадуть гроші та обманують громадян
"Немає нічого нового під українським сонцем" - підніжжя пам'ятника Т.Шевченку в Надвірній
В Івано-Франківську відкрили першу Мнемонічну Школу, в якій розмовляють англійською мовою вже після... другого уроку
Тільки в Яремче можна побачити "світло в кінці тунелю"
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
"Немає нічого нового під українським сонцем" - підніжжя пам'ятника Т.Шевченку в Надвірній
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.