Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Стовпи Землі
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця
Англійська мова
Порно-Франко

Статті


10 причин чому нам брешуть про кулясту форму Землі

12.10.2017 Рубрика СОЦІУМ

Причиною поширення обману сатанинською владою протягом останніх років є задоволення божества, якому вони поклоняються, а саме Люцифера, Сатани. Їх метою є створення на Землі повного контролю над людьми - фізичного, інтелектуального, релігійного, - щоб зробити з людей рабів, підпорядкованих жменьці паразитів із заниженою самооцінкою, які встали по стороні зла, думаючи, що вони кращі, ніж інші, і що вони є народом, обраним своїм господом Люцифером, для здійснення цього контролю над іншими.

За таких умов життя звичайної людини стає життям слухняного раба. Для того, щоб людина стала рабом добровільно і була слухняною і дешевою робочою силою, її потрібно обдурити, позбавити істинного духовного і матеріального знання, психічного і фізичного здоров'я, підтримки сім'ї, а також потрібно замінити істинне знання витонченою брехнею, щоб зайняти чимось, поглинути її розум, відводячи увагу від важливих питань, що полегшує контроль над нею.

Це блискучий диявольський план, наче з фільмів, від яких кров застигає в венах, але, на жаль, це не фільм, це наша реальність, в якій ми живемо. Нас наповнюють брехнею, вбивають щепленнями, генетично модифікованими продуктами харчування, труять фтором, що містяться у воді, штучними консервантами і підсилювачами смаку, обприскуваннями з літаків, електромагнітними хвилями спеціальних частот, що посилаються вишками стільникового зв'язку, також ми знаходимося під контролем за допомогою підпорядкованій їм системи освіти.

Ми живемо за межею бідності в постійному стресі і тривозі, що призводить до багатьох захворювань.

Також контроль над людьми здійснюється шляхом фінансового поневолення. У той же час їх годують байками практично у всіх сферах життя. Звичайно, це робиться дуже спритно для того, щоб люди не зрозуміли, хто насправді несе відповідальність за те, що відбувається в світі, хто все вирішує, контролюючи політиків всіх основних партій, під прикриттям так званої Демократії, вселяючи людям, що це, насправді, вони самі є за все відповідальними.

Яку форму має земля? Ваша відповідь: "геоїд"
 
10 причин чому нам брешуть про форму Землі:

1. Позбавлення більшості людей сенсу життя шляхом того, що Землю прибрали з центру Всесвіту, фізично і метафізично. Відсунули нас з місця найбільшої значимості (місця, створеного Богом, в якому ми духовно вдосконалюємося, як в школі, опрацьовуючи свої кармічні уроки) в область повної безглуздої байдужості.

2. Встановлення контролю над людьми і створення з них слухняних рабів, хто вірить у все, що їм подається.

3. Позбавлення віри в  Бога-Творця, який контролює світ, і відкидання авторитету Писання, які є для людей джерелом знань про мету і сенс життя, а також про форму Землі.

Просування атеїзму, щоб змусити людей повірити в те, що цей світ не керується  Богом і законами Бога, що Бога немає і немає вічної, і безсмертної душі.

Навіювання того, що не існує ніякого вічного духовного світу, що життя сталося з матерії і є бездушним, таким чином, за допомогою обману, забравши у людей можливість духовної самореалізації. Це призвело життя людини до рівня життя тварин, що засноване тільки на матеріальних почуттях. Просування ідеї, що все закінчується в момент смерті тіла, яка є причиною кармічного деградації душі.

4. Створення теорії еволюції Дарвіна і теорії Великого Вибуху, як основних істин, за якими криється атеїзм.

5. Перешкода розвитку справжньої науки і нових технологій (наприклад, про безкоштовну енергію, яку відкрив ще Н.Тесла), і контроль цього прогресу шляхом обману людства, а також проголошення лженауки істиною.

6. Просування "міфу про космічну програму" і підтримку цієї програми у всьому світі для отримання величезних прибутків шляхом крадіжки грошей платників податків (тільки бюджет НАСА за 2016 рік склав 13,3 мільярда доларів).

7. Приховування того, що знаходиться за крижаним бар'єром Антарктиди.

8. Створення страху, заснованого на міфі про можливе вторгнення на Землю інших позаземних цивілізацій. Це може бути одним з багатьох планів використовувати секретні людські технології (літальні апарати, так звані НЛО, голограми і т.д.), щоб імітувати вторгнення «інопланетян». Таким чином, можна отримати підтримку народу для необхідності світового контролю одним загальним Світовим Урядом.

9. Породження страху удару комет, що падають на Землю-кулю, що сліпо обертається в просторі без будь-якої мети і сенсу.

10. Можливість висміювання дурнів, о сліпо вірять фантастичним байкам. Це підтверджує правлячій еліті і її прихильникам, що людство є стадом овець, яких потрібно тримати під повним контролем, а, в разі необхідності, вбивати в штучно створених війнах або збільшити депопуляцію іншими методами. Це дозволяє підвищити самооцінку за рахунок усвідомлення того, що ти кращий, ніж інші, або навіть являєшся спеціально обраним або просвітленим.
Яку форму має земля? Ваша відповідь: "геоїд"
 

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 5+2=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
В Івано-Франківську стартує новий проект для дітей Бібліотека Варення
Гривня в кінці 2018 року опуститься до позначки 31,8 грн за долар, а в кінці 2019 року — до 33,7 - НБУ
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Безкоштовно скласти індивідуальний тест на володіння англійською розмовною мовою
Якщо любиш Україну - значить хочеш.....
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Літо - краща пора позбутися зайвих речей та одягу...
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.