Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Земля наша куля, але не така як нас учать
Як студенти допомагали св. Миколаю ?
Відкриття року - хор благодійного християнського фонду "Солідарність"
Сонце зупинялося вже не раз
Біблія навчає про 4-ри краї Землі
Першу адвентську свічку запалили в Івано-Франківську
Стовпи Землі
Дістати зірку з неба - не така вже й проблема
Небо голубе тому, що над нами... вода
Небесна твердь
Як Місяць управляє менструацією жінок
Коран стверджує, що Земля - плоска
Ви не знайдете кольорову фотографію місяця
Англійська мова
10 причин чому нам брешуть про кулясту форму Землі

СтаттіCТАТТЯ В АРХІВІ ВІДСУТНЯ
Вперше в історії Української Греко-католицької Церкви віруючий цієї конфесії Ярсеній Яценюк займає такий високий пост – прем’єр міністер України. Причому Ярсеній Яценюк не є номінальним греко-католиком, хрещеним в цій Церкві, але справді практикуючим мирянином. Більше того, прем’єр Ярсеній Яценюк публічно заявив, що в своїй роботі на високому державному посту керується працями велетня УГКЦ митрополита Андрея Шептицького «Як будувати рідну хату».

Проте діяльність та успіхи реформатора Арсенія Яценюка викликають все більше критики та нарікань політиків та маленьких українців усіх конфесій.

Наш сайт ОСТРІВ ГАЛИЧИНА провів опитування провідних експертів, щоб вияснити одне єдине запитання:

Чи несе УГКЦ відповідальність за діяльність свого віруючого прем'єр міністра України?
CТАТТЯ 19628 В АРХІВІ ВІДСУТНЯ
 
Я не вважаю Яценюка ні вірним УГКЦ, ні віруючим християнином взагалі. Відповідальність УГКЦ ж насправді набагато більша - вона відповідає за всі дії влади, яка стала такою за повної і безумовної підтримки цієї церкви.
Питання риторичне, невідомо у що прем'єр вірить, в УГКЦ, в Бога, чи... Відповідальність за свого прем'єр міністра, несуть ті, хто його обрав.

УГКЦ не несе відповідальності за Арсенія Петровича, бо він мабуть на сповіді не ходить, та й взагалі прихожанин він швидше за все кон'юктурний.

CТАТТЯ 19628 В АРХІВІ ВІДСУТНЯ
 

Арсеній Петрович керується зовсім іншими постулатами. Церква, звісно, не несе відповідальності за популістичні словеса Яценюка. Мабуть, він настільки впевнено бреше, бо знає, що на тому світі буде зовсім в іншому місці, аніж Владика Андрей. І тому очної ставки не буде.


Заявляти - не сповідувати ! Керуватися настановами мало, їх треба ( просто необхідно ) зрозуміти, відчути, втілювати у повсякденному житті, навіть у побуті ! 

Прем'єр - міністр - це світська влада, Церква поза державою ! Прем'єр - міністр перш за все несе відповідальність перед народом України, виборцями, однопартійцями і вони йому мають дати оцінку, а це не тільки парафіяни УГКЦ. 

Церква - храм божий, в ньому всі рівні, немає різниці між прем'єр - міністром та блаженним, всі під однаковою владою творця, а відповідальність у кожного по справам !

CТАТТЯ 19628 В АРХІВІ ВІДСУТНЯ
 

В духовних питаннях я не експерт, тим більше провідний, але враження таке, що в прийнятті рішень управлінських Ярсеній Яценюк напряму керується настановами з космому, мабуть чує голоса, надіюсь лиш на те, що настанови Шептицького він не отримує в режимі он-лайн, хоча на це подібно...


Вписувати релігію в політику - це ніщо інше, як маніпуляція. А маніпуляція вірою заради політики - це вже гріх. Питання, як на мене, не у відповідальності УГКЦ, а в блюзнірстві Прем'єра, який сплутав свою некомпетентність з теологічним вченням народного генія.


За діяльність "свого віруючого прем'єр міністра України" несуть відповідальність громадяни України які зробивши свій вибір, проголосували за його партію. 

Використовування п. Яценюком посиланнь на праці Андрея Шептицького є ніщо інше як передвиборчий піар, перед можливими дочасними виборами до ВРУ. Щось не думаю, що А. Шептицький хотів би бачити таку Україну та таку владу та так "будувати рідну хату".

Дуже скоро віруючі, і не тільки УГКЦ, зможуть дати оцінку роботі Яценюка на посаді прем'єр міністра, проголосувавши або ні за його політичну силу. Тим самим показавши, чи правильно він будує рідну хату. 

Хоча можливо свою рідну хату він і добре будує. Але чому це має відбиватись на добробуті українців та розвитку держави, я не розумію.
CТАТТЯ 19628 В АРХІВІ ВІДСУТНЯ
 


Хіба церква винувата, що Арсеній дурноватий? Позірна релігійність, в тім випадку, є лише відповіддю на очікуваний запит певного виборця. 

Маю великий сумнів відносно того, чи дійсно Яценюк обсервовував спадок митрополита Анджея. Принаймі, щоденні дії його різко диссонують з щоденними  діями і науками митрополита. 

Проте, перекладати усю відповідальність на Арсенчика не варто, - хтось же обрав його. Тож провина і заслуга за всі звершення і шкоди нанесені теперішнім урядом - також і на тисячах і сотнях тисяч тих, хто голосував на парламентських виборах за прем'єрську партію і коаліціянтів. Тобто, - на більшості населення республіки. Це одвічний ґандж демократії - влада некваліфікованої більшості.

Добавити в обране

КОМЕНТАРІ

 
ім'я:
текст коментаря:
сума: 4+8=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
В Івано-Франківську можна пройти безкоштовно індивідуальне тестування на знання розмовної англійської мови дітям та дорослим
90% власників курсів іноземних мов не володіють ніякими іноземними мовами
Чому в українській школі не можуть навчити розмовляти іноземною мовою?
Івано-Франківськ... Місто закоханих
Гуцульське бікіні входить в моду... залишилося викопати море
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Гуцульське бікіні входить в моду... залишилося викопати море
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.