Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Баба Ванга передбачила повернення України в оновлений СССР в 2013 році
Галичанам потрібна війна з Росією
У хоспісі - добре, але хотіла б померти вдома
Так кто же он, пан Тягнибок: еврей, полуеврей, антисемит или полуантисемит?
А якщо завтра - москаль ?
Розчленування України переноситься на рік
Як Бандера провів би Мобілізацію ?
Священник УГКЦ о Михайло Клапків купив собі АУДІ А-5 за 550 000 гривень
Как сумели за 20 лет превратить город Ивано-Франковск в поселок городского типа
Тисмениця просить у Бога ... снігу
Почему киевляне из столицы Украины перебираются в столицу Галичины ?
Ціни на вагінальний та анальний секс у Львові знизилися у два рази
Чому Бог покарав москалів, що їхали на Тернопілля ?
Звідки узялася назва Галіція і що вона означала ?
Чому галицькі дівчата покидають монастирі ?

Статті


Чому безвізовий режим такий важливий для українців?

8.1.2016 Рубрика УКРАЇНА

Сайт ОСТРІВ ГАЛИЧИНА  опитує експертів, щоб отримати коментар на такі два актуальні запитання:        

1. Чому безвізовий режим такий важливий  для українців і для українських політиків ?  

2. Чому політики готові на все, тільки щоб отримати безвізовий режим? Невже українцям так хочеться поїхати на екскурсію до Парижа?

Ігор Насалик, народний депутат, Калуш

Безвізовий режим, це перш за все, продовження інтеграційного процесу в ЕС.


Володимир Антонюк, Чернівці

Слідкуйте за руками (с). За ширмою розмов про безвізовий режим можна сховати безлад і відсутність позитивних змін в країні.

Борис Явір, Тернопіль

Для населення України в умовах кризи безвізовий режим буде корисним та бажаним з мотивів пошуку праці (навіть на обмежений час), туристичних та освітніх програм.

Серед частини населення поширеним є сезонний робітничий «туризм», коли людина виїжджає на Захід лише на певний період, аби за кілька місяців заробити суму, яку в Україні доводиться заробляти роками.

Іншою частиною населення є студенти, які бажають їхати на Захід, аби передусім вчитися, але разом з тим і працювати чи опісля навчання навіть залишитися на постійне місце проживання.

В умовах кризи суто туристична мета поїздок відходить, очевидно, на далекий план, але й тим, в кого достатньо на це грошей, буде приємно перетинати кордони за спрощеною схемою.

Щодо українських політиків, то з їхньої сторони помітне гальмування та затягування процесу безвізового режиму, адже у них і так є змога практично безперешкодно їздити закордон, маючи або відповідні зв’язки та фінанси, або дипломатичні паспорти.

Безвізовий режим для політиків — радше вимога частини електорату, а не первинна потреба.

Даян Галицький, Польща

Безвізовий режим сприймається більшістю українців не як бюрократична перепона до відкритого світу, але як примара залізної завіси і символ скасування панщини чи кріпацтва.

Замість рефлексій на рівні самодисципліни, типових для вихованих в англо-саксонській правовій системі, люди обтяжені совковим спадком вбачають у візовій процедурі щось протилежне, проектуючи на це протокумівські архетипи, таке собі поняття блату, - на рівні між країнами і уявними суспільствами.

Направду, для тих, хто позбувся мурах в голові чи й не розводив тих комах в мізках - наявність чи відсутність візового режему нічого не змінить. А для тих, хто все ще в ментальному совку - також жодної ріжниці, - такі люди бо, однак, ніколи далі свого хутору не виїздять.

Проблема, насправді, в іншому, - в платоспроможності, а відтак доступності світу. Ті, хто називають себе українськими політиками, через брак освіти, розуміння фаху, і, зрештою, ту ж совкову зашкурубілість та незнання світу, - займаються профанацією, - теревенять про візовий режим, обіцяють скасувати його для представників первісно-комунного суспільства по відношенню до сусідньої західньої цивілізації. Роблять це бо на більше не спроможні.

Яскравий приклад - випадок новорічний з пішо-велосипедним прикордонним переходом котрий перестав би функціонувати якби Куба Логінов (журналіст з Кракова) не забив на сполох. А відтак, польські політики винесли проблему в публічний просьір. В результаті питання вирішилось в останній процедурний день. І це все лише з вини вукраїнських урядовців. Це те що вони вміють, - створювати проблеми, а опісля - вирішувати їх, якщо вдасться, звісно.

Тож, допоки українці обирають/наймають собі таких напів-провідників - вони не вартують безвізового режиму ані з зоною Шенген, ані з Маврикієм...
Ірина Дружук, Івано-Франківськ

В українських політиків починає діяти безвізовий режим, щойно вони заходять до ВРади. У кожного є диппаспорт , тому безвізовий режим потрібний українцям. Кому для екскрсії в Парижі, кому - придбати продукти у Польщі. Але це крок до Європи , який віддаляє нас від Росії. В цьому головна філософія євроінтеграції. 

А євроінтеграція - це не лише рух до Польщі, чи Парижу, а утвердження європейських цінностей, де є свобода слова, сводоба вибору і головне - повага до людини, чого не сповідує радянська система цінностей. 

Інше питання, псевдоінтеграція окремих політиків, коли вони голосують за європейські закони, а українців тримають за баранів, а не за європейців, принижуючи їх непомірними податками з пенсій, бізнесу та зарплатими, за які не те що до Парижа поїхати, а вижити важко.


Віталій Колтовський, Івано-Франківськ

Ніхто не поїде в Європу просто так, грошей на це українці не мають. Та сам факт, сама можливість перетнути кордон коли заманеться - зачаровує Світ зменшується до маленького і стає рідним; в Росію? Будь-ласка! До Варшави? Жодних проблем!

Люди простять політикам, буквально все, за можливість вільно пересуватись планетою і політики це чудово розуміють. Для влади, безвізовий режим, це індульгенція .

ОПИТУВАННЯ ТРИВАЄ - відповіді будуть додаватися

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 8+5=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 
Після київських курсів арабів та африканців неможливо перевчити говорити українською в Івано-Франківську, вона ними не сприймається
Юрко Андрухович повідомив українців, коли буде третій Майдан
Івано-Франківськ прощається зі своїми годувальницями
Івано-Франківськ виявляється має в містах-побратимах... Москву
Івано-Франківськ має ще одну назву... по-караїмськи: Ташли Шахар (Кам'яне Місто)
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Тільки в Ів.Франківську діє Перша Мнемонічна Школа іноземних мов
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.