Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Баба Ванга передбачила повернення України в оновлений СССР в 2013 році
Галичанам потрібна війна з Росією
У хоспісі - добре, але хотіла б померти вдома
Так кто же он, пан Тягнибок: еврей, полуеврей, антисемит или полуантисемит?
А якщо завтра - москаль ?
Розчленування України переноситься на рік
Як Бандера провів би Мобілізацію ?
Священник УГКЦ о Михайло Клапків купив собі АУДІ А-5 за 550 000 гривень
Как сумели за 20 лет превратить город Ивано-Франковск в поселок городского типа
Тисмениця просить у Бога ... снігу
Почему киевляне из столицы Украины перебираются в столицу Галичины ?
Ціни на вагінальний та анальний секс у Львові знизилися у два рази
Чому Бог покарав москалів, що їхали на Тернопілля ?
Звідки узялася назва Галіція і що вона означала ?
Чому галицькі дівчата покидають монастирі ?

Статті


Галичанам 'йно заваджіє... Путін

26.10.2015 Рубрика ПОЛІТИКА

Негідник Путін і Лицарський Народ

Що сталося з нашими прекрасними людьми? Це питання мучило мене цілу суботу під час походу по крамницях в районі Краківського базару.
Почалось з того, що в магазині з «молочкою» мене просто не помітила продавщиця, хоч дивилась на мене «в упор» упродовж, мабуть, хвилин двох. Я мусів просто вийти, бо не знав, як матеріалізуватися в її очах без підвищення голосу. А я цього не люблю.

В магазині «Все для дому» вже дві продавщиці проігнорували моє привітання. Я навіть почав сумніватися: може це зі мною щось не так? Та ніби й ні: вітаюся українською, хоч і її рагульським, тобто місцевим варіантом, але все ж. Виглядаю теж нормально: типовий бойківський писок, вуйківський капелюх, мешти тиждень не пастовані – відразу видно, що свій. То в чому ж справа?

В наступному магазині «Килими і доріжки» я вже вирішив проекспериментувати і виявити ініціативу. Ви тут торгуєте? – запитав я жіночку, яка завзято пиляла пересмажений кабачок пластиковою виделкою на пластиковій тарілці.

«Не я» - гаркнула вона так, що я змушений був сприйняти це за верх лаконізму. Мабуть, помітивши моє певне знічення, додала буркотливо: «Де ви виділи, щоб жінка килимами торгувала?». Я видів таке у інших крамницях, але вирішив, що це не достатній привід, аби влазити з брудними ногами фактів у чистий світ її прекрасних уявлень, і просто мовчки вийшов.

Від продавщиці у «Алкогось і тютюн», яка дала мені вино, я вже нічого не очікував. Крім решти. Очікування затяглося, тож довелося її дещо простимулювати: «А ви здачі не даєте?». «А скільки там?» - якось безтурботно запитала вона. «Тридцять гривень» - сказав я з притиском, який би виразно підкреслив, що йдеться не про тридцять копійок. «А-а-а?» - втомлено зойкнула вона і поклала на прилавок купюри, не стресуючи нас обох різними там банальними: «Вибачте, помилилась».

У салоні «Меблі» нарешті продавцем був мужчина. Він мужньо сидів у фотелі (якраз такому, як мені треба) перед телевізором спиною до входу. В телевізорі саме наступав Путін, наступав досить голосно, отже продавець, занятий обороною батьківщини, і не мав шансів почути мого слабоголосого «доброгодня».

І тут я все зрозумів. Це ж, сука, все через негідника Путіна, щоб його «проклялі афонскіє старци». Це ж через Путіна – газову трубу йому в дупу - так змінився наш шляхетний народ. Це ж через нього - щоб він в житті не жер українського сала - всі ми на війні, навіть ті, хто в тилу. Це тільки так здається, що ми торгуємо, обслуговуємо, працюємо, а насправді ми всі воюємо. Весь народ.

Як шкода. Адже ми такі гостинні, такі добрі, такі роботящі і талановиті люди. Ми ж «козацького роду», а козаки були лицарями, а це означає, що й ми лицарський народ. За всю історію ми ні на кого не нападали, нікому зла не робили, ні в кого нічого не забирали. Навіть навпаки – роздавали різним народам, що могли. Французам дали побутову культуру, литовцям дали урядову мову, росіянам дали національну історію, американцям – ядерну зброю. В принципі всі ці (та й інші) народи повинні оди складати про нашу доброту, щедрість і шляхетність. От, правда, чомусь не складають тварюки невдячні.

Та нам зараз і не до їхніх од. Нам головне перемогти Путіна. І от, коли переможемо, коли почепимо синьо-жовтий і червоно-чорний прапори на кремлівських вежах, тоді почнемо зауважувати відвідувачів, обслуговувати клієнтів, а можливо, навіть, будемо відповідати ввічливо на привітання. 

ВОЛОДИМИР ПАВЛІВ, Львів

Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 6+1=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 

Пєтро  | 26.10.2015
Если Вуйки хамы так при чём здесь Володя?Очередной собачий бред Бандерлогов.

«Слава Україні»  | 27.10.2015
Отдел информации 21:27, 27.10.2015. НАТО-США готовят наземную операцию в Сирии и Ираке.Агрессия против Сирии и Ирака со стороны США и НАТО нарастает.Сенатор Линдси Грэм во время слушаний обвинил Пентагон в "половинчатых мерах", заявив, что США фактически бездействуют в Сирии. Председатель Объединенного комитета начальников штабов генерал Джозеф Данфорд со своей стороны констатировал, что "баланс сил сместился в сторону Асада".

«Слава Україні»  | 27.10.2015
Из-за того, что на Украине резко подорожал газ, граждане начали отапливать свои дома дровами. В стране зафиксирована массовая вырубка лесов, в том числе заповедных.Поэтому жители частных домов закупают дрова - по 2,5 тыс гривны за 7–8 кубометров. Этих объемов достаточно для отопления дома в течение полутора месяцев. Однако тревогу забили экологи, так как зачастую леса вырубаются в заповедных угодьях. Заметно поредели и ряды деревьев, высаженные вдоль автомагистралей для задерживания ветра и поземки. По мнению специалистов, горение торфяников на Украине, которое не могут потушить уже около полугода, является одним из последствий вырубки леса, поскольку деревья задерживают влагу в грунте.

Мир  | 28.10.2015
Как по мне, весьма годный троллинг

Моцкаль  | 28.10.2015
І тут я все зрозумів. Це ж, сука, все через негідника "...", далее любая фамилия и например "Володимир Павлив" и також не ошибёшься...

ахтунг  | 28.10.2015
Путин отжал дотационный донбасский регион, а жить стало почему-то в разы хуже. Война должна стимулировать экономику, а происходит все наоборот. Не страна, а сплошная аномалия.

Пєтро  | 28.10.2015
28 октября на Украине отмечается государственный праздник — День освобождения от немецко-фашистских захватчиков. 71 год назад, осенью 1944-го, Красная Армия выбила войска Вермахта из Закарпатья, полностью очистив, таким образом, республику от нацистских оккупантов.

«Слава Україні»  | 28.10.2015
Самозваные «освободители» Европы Как украинские власти присвоили себе подвиг советского солдата,... цинично выглядит пассаж президента Петра Порошенко о том, что «современные защитники Украины оказались достойными славы своих дедов и прадедов». Это он про «героїв АТО», убивших семь тысяч мирных жителей Донбасса? Нет, если, конечно, под «дедами и прадедами» украинский лидер подразумевает палачей-бандеровцев, расстреливавших женщин и детей в Бабьем Яру, то нынешние, бесспорно, достойны их «славы».

ЕВРОсовок.  | 29.10.2015
С 1 по 30 ноября находящимся на территории РФ украинцам необходимо обратиться в подразделения ФМС РФ для определения своего правового статуса Российская Федерация начнет массовую депортацию украинцев с 1 ноября 2015 г. До 30 ноября всем украинцам, кроме тех, кто приехал из "горячих точек", Луганской и Донецкой областей, нужно определиться, остаются ли они в России или возвращаются домой, сообщает "Московский комсомолец". Как сообщает пресс-служба Федеральной миграционной службы Российской Федерации, в 2015 году, исходя из гуманитарных соображений, миграционная служба неоднократно продлевала всем категориям граждан Украины срок временного пребывания в России. Последний срок продления заканчивается 31 октября 2015 года.

Пєтро  | 29.10.2015
До дому,до хати...

Пєтро  | 29.10.2015
До дому,до хати...

Русский Наци  | 29.10.2015
Пане, вешайте на наших кремлевских башнях что хотите, но что-нибудь одно. А то подерутся жовто-блакитные с червоно-брудовими, аккурат у Кремли...

«Слава Україні»  | 29.10.2015
Петр Порошенко заявил:" кто принимал непосредственное участие в уничтожении украинской демократии на Майдане"-Зачем искать?--Лож так и скачит из уст горанта.- "определенном влиянии" российских спецслужб во время событий на Майдане.-Это же надо быть таким изворотливым паном.Удивительная человеческая особъ.

Пєтро  | 29.10.2015
МВФ призывает Украину и Россию вступить в диалог о реструктуризации евробондов на $3 миллиарда...Володя сказал-НЕТ!

«Слава Україні»  | 29.10.2015
13:15 Шпиль Верховной Рады увенчал банеровский трезубец. В Советскую эпоху на этом месте была звезда и венок из колосков пшеницы, а теперь эти символы под запретом - они попали под действие закона о декоммунизации.Тьма и демоны завладели могостраальной Украиной .

«Слава Україні»  | 14.11.2015
Украинскую власть нужно приравнять к Аль Каиде и ИГил, явно с признаками терроризма в отношении к своим гражданам ,розжигание межэтнической и межрелигиозной розни.

ЕВРОсовок.  | 4.12.2015
Российский президент обошел по популярности канцлера ФРГ Ангелу Меркель и госсекретаря США Джона Керри Президент России Владимир Путин возглавил список претендентов на звание «Человек года» по версии американского журнала Time. Журнал опубликовал шорт-лист претендентов на звание «Человек года — 2015». Возглавил рейтинг авторитетного издания российский президент Владимир Путин, сообщает LifeNews со ссылкой на газету The Telegraph. В список также входят канцлер ФРГ Ангела Меркель, госсекретарь США Джон Керри и трехлетний сирийский мальчик Айлан Курди, утонувший при попытке пересечь Средиземное море. Победитель премии будет объявлен 9 декабря. Владимир Путин уже становился «человеком года» по версии Time в 2007 году. А в этом году журнал Forbes в третий раз подряд назвал российского лидера самым влиятельным человеком в мире. Украина больна,не долёк час смерти.(Олесь)


Після київських курсів арабів та африканців неможливо перевчити говорити українською в Івано-Франківську, вона ними не сприймається
Юрко Андрухович повідомив українців, коли буде третій Майдан
Івано-Франківськ прощається зі своїми годувальницями
Івано-Франківськ виявляється має в містах-побратимах... Москву
Івано-Франківськ має ще одну назву... по-караїмськи: Ташли Шахар (Кам'яне Місто)
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
Тільки в Ів.Франківську діє Перша Мнемонічна Школа іноземних мов
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.