Дані за
Aнонси
Фото новини
Третій сектор
Авторські роботи
Статті (ТОП 10)
Баба Ванга передбачила повернення України в оновлений СССР в 2013 році
Галичанам потрібна війна з Росією
У хоспісі - добре, але хотіла б померти вдома
Так кто же он, пан Тягнибок: еврей, полуеврей, антисемит или полуантисемит?
А якщо завтра - москаль ?
Розчленування України переноситься на рік
Як Бандера провів би Мобілізацію ?
Священник УГКЦ о Михайло Клапків купив собі АУДІ А-5 за 550 000 гривень
Как сумели за 20 лет превратить город Ивано-Франковск в поселок городского типа
Тисмениця просить у Бога ... снігу
Почему киевляне из столицы Украины перебираются в столицу Галичины ?
Ціни на вагінальний та анальний секс у Львові знизилися у два рази
Чому Бог покарав москалів, що їхали на Тернопілля ?
Звідки узялася назва Галіція і що вона означала ?
Чому галицькі дівчата покидають монастирі ?

Статті


А якщо завтра - москаль ?

12.6.2015 Рубрика ОКРЕМА ДУМКА

ВОЛОДИМИР ПАВЛІВ, Львів

А от і мій внесок в нашу боротьбу:

В Інтернеті гуляє чимало різних інструкцій на випадок війни – як організувати схрон, як вести партизанську боротьбу, як допомагати пораненим тощо. Ну що ж, важко дивуватися. Про те, що росіяни і сепаратисти-терористи накопичують зброю і людські ресурси, в теленовинах говорять майже щодня. Заяви про блокування Придністров`я Україною роблять війну більш імовірною навіть для скептиків.

Однак, реалісти – до яких належить і автор цих рядків - повинні готувати населення своєї любої Галичини не тільки до воєнних дій, але й до імовірної поразки. (Як відомо – до перемоги готуватися не потрібно, оскільки - «пабєдітєлєй нє судят».)

Так, от – що потрібно знати і вміти вже нині на випадок, якщо завтра на нашу землю прийде «москаль»?

По-перше, не можна втрачати навичок говорити російською. Говоріть дома з рідними і найближчими друзями – нехай ламаною, смішною, але тренуйтеся, робіть це серйозно і відповідально. В якості мовних курсів оглядайте російські телеканали, наскільки б огидною вам не була інформація, яку там подають про нас. Навчіться сприймати її спокійно із незворушним виразом обличчя, щоб жоден м`яз, ні найменша конвульсія на обличчі не зрадила вашого справжнього ставлення до москалів.

По-друге, терміново дізнайтеся, де на цвинтарі у селі, з якого походите ви чи ваші батьки, є могила жертвам Талергофу. Пообривайте на ній хабази, підсипте землі і поруч десь покладіть вінок із пластикових квітів зі співчутливою стрічкою від імені вашої родини. Те саме варто зробити, коло могили «жертв націоналістичного терору 40-х років».

По-третє, дізнайтесь при нагоді, чи у вашій родині не було часом русофілів – пошук відповідної інформації можна замовити у Львівському історичному архіві (недорого). Якщо не було, то роздрукуйте з інтернету чи з книжки фото о. Івана Наумовича, оформіть його в рамку і тримайте десь недалеко від портрету Шевченка, щоб можна було оперативно замінити одне на інше.

По-четверте, слухайте регулярно російську популярну музику чи шансон, запам’ятовуйте мотив і слова, тренуйтесь у наспівуванні чи насвистуванні, щоб коли буде треба у вас це виходило природно і з ентузіазмом.

По-п`яте, купіть (знайдіть чи замовте) у Львові біля пам’ятника Федорову, чи будь-де, де продають старі книжки, якість радянські видання (недорого) Мигаля, Галана про злочини бандерівців і колаборацію уніатів з фашистами. Такі книжки добре поставити поруч з «Кобзарем», а якщо у вас немає домашньої бібліотеки, то покладіть на тумбочку поруч з молитовником.

По-шосте. Познімайте зі стриху подяки та грамоти для бабусь і дідусів за ударний труд в колгоспі чи участь у соціалістичному змаганні, тримайте їх на видному місці. Те саме зробіть з фотографіями, де ви чи ваші родичі парадуєте на першотравневих демонстраціях чи на урочистостях до річниці ВЖСРеволюції.

По-останнє. Не бійтесь в розмовах зі знайомими час від часу несміливо виразити сумнів – а може ці москалі не такі вже й погані. Он раніше пів століття жили під москалем, але якось вижили. Якщо хтось вас брутально за атакує за такі слова – відморозьтесь, типу: та я шо, я нічо, просто люди так кажуть. (хай вам додасть відваги думка про те, що більшість з них в інших товариствах робить так само).

Пам’ятайте: такі прості й невибагливі заходи підготовки можуть врятувати ваш спокій добробут, чесність і гідність, а може й саме життя!

Не дарма ж древні казали: підготований – значить врятований!


Добавити в обране
Google+

КОМЕНТАРІ

 
     добавити свої коментарі
ім'я:
текст коментаря:
сума: 6+2=

Відгуки мають бути максимально коректними та аргументованими.
 

павлив щеш йоду!  | 13.6.2015
ВОТ с какой стати Россия полезет в Галичину? Чтоб выставить себя агрессором? И получить войну со всей европой? УСПОКОЙТЕСЬ, Галичина будет незайманой, либо радиоактивной----это логический исход безумства Путина, что выглядит совсем наоборот поскольку дураков нету, особенно если считать и других по другую границу Галиции.

Василь Залісський  | 21.6.2015
а може ці москалі не такі вже й погані. Не поганий москаль, це мертвий москаль.

Класика же  | 21.6.2015
Пишите мамо сразу у плен

Бугога  | 21.6.2015
Не поможет. Прогонят по тесту из 1000 вопросов на компьютере и тут то все и выплывет. И поедет свидомое семейство или в сибирь или до ближайшего рва. Расстрельного.

ананас в шампанском  | 21.6.2015
бгггг...на украине продолжают "стучать снизу"...галичина скучает, скучает по хозяину, по его сапогу, по его нагайке...только польша может утолить эту жажду...что ж, посмотрим...может галицкий рай и наступит еще в этом десятилетии...

галичанин  | 22.6.2015
Коли я прочитав це .....,я згадав своi почуття,коли вперше побачив в лiсi гадюку. Якби тодi я забив ii гiлякою,моi почуття не були б тепер такi мiнорнi.

Андрей  | 25.6.2015
Спасибо, Володимир. Утянул к себе в бложег, пусть мои подписчики повеселятся)

Егорыч  | 25.6.2015
Как хохло-кацап оцениваю-смешно и саркастично !))) Молодці ,винахідливи галичани !)))

Славянин  | 25.6.2015
Представляю подобный текст в 1941 г. 1. Учитесь говорить по-немецки 2 и 3. Узнайте, есть ли среди ваших предков поволжские немцы или немецкие корни - попробуйте доказать свою принадлежность к арийской расе 4. Слушайте регулярно Вагнера 5. Приготовьте томик Майн кампф, чтобы, когда придут немцы, положить его рядом с молитвословом 6... В России за подобные предложения сам бы народ на куски разорвал.

Чел  | 25.6.2015
Невероятная хрень. Забавно даже. Автору могу пожелать не плодить детей. Лучше стерилизоваться. Все равно причиндалы-это так, бубенцы. Сначала подумал, что это прикол. Нет, мужик вещает серьезно, оказывается.

slovyan  | 26.6.2015
МОЛОДЬ НАВIТЬ УЯВИ НЕМАЕ ЩО ТАКЕ УССР I СССР А ЦЕ БУЛИ СПРАВЖНI ЗОЛОТI ЧАСИ ДЛЯ ОСНОВОI МАССИ ЛЮДЕЙ

Марічка  | 26.6.2015
Що ви хлопці все про політику та війну,а хто ж мене сьогодні їбати буде ?

Крым  | 27.6.2015
Автор намеренно вводит читателей в заблуждение. В итоге, они потеряют драгоценное время. Учите, дорогие читатели - польский, немецкий, венгерский языки - и будет Вам счастье. А России Вы нафиг не нужны.

Олександр  | 27.6.2015
Марiчка я згоден покохати тебе!!!

Я с Луганска  | 27.6.2015
Это кто то на полном серьезе писал или это стеб?! Если серьезно писалось - то этот человек болен )))

ЛНР  | 27.6.2015
Любым народом легко управлять – надо всего лишь сообщить, что на него собираются напасть, показать ему врага, а всех пацифистов объявить непатриотами. Это работает и будет работать, в любые времена, в любой стране…» Герман Геринг Рейхсмаршал Великогерманского рейха

Я с Луганска  | 27.6.2015
Это кто то на полном серьезе писал или это стеб?! Если серьезно писалось - то этот человек болен )))

Из Крыма  | 28.6.2015
Галичане успокойтесь. Мы учимся на своих ошибках и как Сталин не будем возвращать Галицию в состав России. Нам нужны только Новороссия и Малороссия. Галицию и Волынь отдадим Польше, Закарпатье Венгрии, а Буковину Румынии. Вы сполна заплатите за все предательства русского народа, в том числе и свох предков, за Талергоф, бендеровцев и нынешний майдаунизм. Поляки из вас выбьют всю дурь и многие из вас вспомнят русские\русинские корни... А лет через 50 посмотрим как вы усвоили уроки.

бубубу  | 28.6.2015
Не мечтайте.Галичину лучше держать на расстоянии. А пусть лучше ваши хлопчики приезжают работать к нам. Работники хорошие. Если им пообещать бесплатную кормежку хотя бы раз в день, будут готовы спать и жить в дерьме но вкалывать будут круглосуточно.

CostA  | 29.6.2015
надо понимать, что вытаскивание на свет Божий идеи бандеро-шухевичей искуственно. Зацикливание на идеи уничтожения и "охоты на ведьм" привело совсем к фатальным последствиям в стране.

Марічка  | 8.7.2015
Гарно написав хлопець із Криму ! Яб тобі тричі дала безкоштовно..............

Русский  | 29.7.2015
С нетерпением жду того дня, когда школота, пишущая на этих форумах залихватские тексты в адрес России, будет сидеть в окопе,реветь и валить в штаны перед ожидающим её боем.Тогда вы будете благославлять мудрость наших политикови вашу псевдо-демократию, чья единственная цель в Польше –сделать из вас рабов и дешёвое пушечное мясо во имя того,чтобы кто-то заработал


Внаслідок скасування віз почастішили випадки коли українці працюють в ЄС... безкоштовно
На Україну насувається справжня катастрофа - директор відділу стратегії Warsaw Enterprise Institute
Нові тренди туристичного сезону: Болгарію запитують бідні провінціали, яку в підсумку обирають якусь українську Кіріловку
Революція "гідності" породила масу благодійних організацій, які замість допомогати людям крадуть гроші та обманують громадян
"Немає нічого нового під українським сонцем" - підніжжя пам'ятника Т.Шевченку в Надвірній
SELECTORNEWS
Погода, Новости, загрузка...
RSS стрічка
rss стрічка новин та статтей
Яндекс.Лєнта Google.Reader
Підписатись на розсилку новин
Острів Галичина в соціальній мережі Facebook Острів Галичина в соціальній мережі Twiter Острів Галичина в live journal
"Немає нічого нового під українським сонцем" - підніжжя пам'ятника Т.Шевченку в Надвірній
Новини на TVgid.ua
Загрузка...
Загрузка...
KINOafisha.ua - фільми, кінотеатри
Rambler's Top100
Copyright © 2009-12, “NetLS”
Счетчик тИЦ и PR Яндекс цитирования Український портАл
При повному або частковому використанні матеріалів гіперпосилання на «Острів Галичина» обов'язкове.
Відповідальність за достовірність фактів, статистичних та інших відомостей несуть автори матеріалів.
Редакція сайту «Острів Галичина» може не розділяти точку зору авторів статей та відповідальності за зміст матеріалів не несе.